Piotr Stokowiec: Zasłużyliśmy na ten finał [WIDEO]

2019-04-11 10:00:00
- Na tym etapie rozgrywek najważniejsze jest, aby wygrywać i awansować dalej. Dzisiaj to osiągnęliśmy. Absolutnie nie wstydzę się ani stylu, ani grania mojej drużyny. Jeśli nie stać nas na artyzm, to trzeba postawić na rzemiosło. Jestem dumny z mojej drużyny. Myślę, że zasłużyliśmy na ten finał. Dedykujemy go kibicom, żeby fajnie spędzili w Warszawie majówkę. Niektórym być może pokrzyżujemy plany, ale uważam że ten zespół zasłużył, by zagrać na Stadionie Narodowym - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa trener Lechii Piotr Stokowiec.

- Po pierwsze chciałbym pogratulować gospodarzom tutaj fantastycznej, gorącej atmosfery, w której musieliśmy się odnaleźć. Myślę, że dzięki takiej postawie Rakowa było tutaj kolejne świetne widowisko. Trzeba naprawdę dużego wysiłku i dobrej organizacji, żeby znaleźć się w półfinale. Gratuluję tego Rakowowi. 

 

 

- Myślę, że w pierwszej połowie meczu, gdy graliśmy pod wiatr, grało się trudnej. Były fragmenty lepszej gry. Nie ma co się oszukiwać. Jeśli chodzi o płynność, to nie mieliśmy tego pod kontrolą, tak jakbyśmy chcieli. Ta gra była dzisiaj szarpana, ale graliśmy w sposób, do którego przyzwyczailiśmy naszych kibiców, czyli skutecznie, konsekwentnie i wyrachowanie - podsumował szkoleniowec Biało-Zielonych.

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się