• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Piotr Stokowiec: Zasłużyliśmy na zwycięstwo [WIDEO]

2019-09-14 20:54:00
- Pokazaliśmy w ostatnich meczach duże fragmenty dobrej gry. Cieszę się, że robimy postęp w ofensywie - powiedział po meczu z Lechem Poznań trener Lechii Piotr Stokowiec.

Piotr Stokowiec: Bardzo cenne zwycięstwo z trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Świetna pierwsza połowa, stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, mogliśmy wysoko prowadzić. Lech pokazał w ostatniej minucie pierwszej połowy, że jest groźną drużyną i jeśli spuści się ich z oka, to potrafią się odgryźć. W drugiej połowie staraliśmy się być dobrze zorganizowani, pilnować defensywy, ale też chcieliśmy grać w piłkę. Wiadomo, że nie zawsze to wychodzi tak, jak by się chciało. W głowach piłkarzy jest zawsze taka blokada psychiczna, żeby nie stracić tego, co się ma. Zrobiliśmy ofensywne zmiany i ta organizacja gry nie pozwoliła Lechowi na stworzenie zbyt wielu sytuacji. W końcówce Dusan pokazał klasę i w kilku sytuacjach obronił. Zdawaliśmy sobie sprawę, że ta końcówka może tak wyglądać. Jestem zadowolony, bo z przebiegu meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo. Tym bardziej się cieszę, że z tak wymagającym przeciwnikiem trzy punkty zostają w Gdańsku.


Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się