• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  31.05.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  05.06.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  09.06.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  14.06.2020, 18:00

Piotr Stokowiec: Zdobyliśmy bezcenne trzy punkty na trudnym terenie [WIDEO]

2019-04-24 21:15:00
- W ostatnim czasie mieliśmy mały kryzys, ale wynikowy, a nie związany z naszą grą. Nie prezentowaliśmy się w tych ostatnich spotkaniach źle. Nie układały się natomiast wyniki. Takie jest życie, taka jest piłka. Dzisiaj mogło to się rozstrzygnąć w każdą ze stron. Cieszę się i ogromnie gratuluję mojej drużynie, bo na pewno nie jest łatwo grać po dwóch porażkach. Na pewno to był trochę szalony mecz, dla nas bezcenne trzy punkty na trudnym terenie - powiedział po zwycięstwie z Pogonią Szczecin trener Biało-Zielonych Piotr Stokowiec.

- Pogoń na swoim terenie to bardzo trudna drużyna, która dobrze gra w piłkę, dlatego cieszymy się jeszcze bardziej. Na tym mógłbym zakończyć komentarz, bo mecz był tak emocjonujący i każdy może go na swój sposób skomentować. Dla nas najważniejsze było zwycięstwo i to osiągnęliśmy. Dyskusje pewnie będą jeszcze długo trwały, jeśli chodzi o okoliczności. Myślami jestem już przy reszcie sezonu.

 

 

- My mamy tylko pozytywną presję, my możemy sięgnąć szczytów, my możemy coś ugrać, ale nie patrzymy na to, co możemy stracić. Jesteśmy drużyną, która zaskoczyła ten sezon i cieszymy się grą. My chcemy zrobić psikusa i mile zaskoczyć, by odnieść historyczny sukces. Jednak to nie jest presja, my chcemy ją przekuć w pozytywną presję, bo tak naprawdę my nic nie musimy. Nie dam sobie wmówić, że ten sezon przespaliśmy, nawet jeśli do końca by się nie układało. My możemy ugrać teraz jeszcze więcej i tego chcemy. Dziś to pokazaliśmy. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się