• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    05.06.2020, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Podsumowanie weekendu Akademii Lechii - 12/13.10.

2019-10-15 18:00:00
W drugi październikowy weekend Akademia Lechii rozgrywała swoje mecze ligowe. Drużyna czwartoligowa wygrała pojedynek derbowy z Gedanią, a kobiety po wygranej w Lęborku zostały liderkami no10.pl III Ligi Pomorskiej.

11. kolejka RWS Investment Group IV Ligi

Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 3:0

Bramki: Adrian Petk, Sebastian Rugowski (2)

Lechia Gdańsk: Zlatan Alomerović - Marcel Wszołek, Rafał Kobryń, Daniel Mikołajewski, Jan Kopania - Mateusz Cegiełka, Maciej Kaczorowski, Adrian Petk - Paweł Żuk, Sebastian Rugowski, Piotr Gryszkiewicz (78. Mateusz Borcuch)

Trenerzy: Dominik Czajka, Maciej Duraś, Łukasz Rusinek, Piotr Opuszewicz

 

10. kolejka Centralnej Ligi Juniorów Starszych

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0:2

Lechia Gdańsk: Eryk Mirus - Mikołaj Pietrzak, Patryk Nowakowski, Wiktor Drzazga, Dominik Majer - Miłosz Dziurzyński (46. Jakub Kapuściński), Radosław Tuleja, Ryszard Sumiński, Jakub Kałuziński, Jakub Cieślicki - Michał Sadowski (66. Filip Szymański)

Trenerzy: Paweł Pęczak, Piotr Wiśniewski, Mateusz Bąk, Piotr Kotlarczyk

 

8. kolejka Centralnej Ligi Trampkarzy U-15

Lechia Gdańsk – CWZS Bydgoszcz 2:0

Bramki: Dominik Lemka, Oskar Nikadon

Lechia Gdańsk: Antoni Mikułko – Przemysław Płotka, Marcin Adamik, Mikołaj Chaciński (41. Oliwier Stenzel), Dominik Lemka (68. Igor Brzyski), Mikołaj Mikuła (41. Mateusz Śmiglewski), Oskar Nikadon, Michał Orłowski (52. Jakub Bohdanowicz), Wiktor Rachwał, Mikołaj Sołkiewicz, Adrian Suchcicki (52. Bartosz Brzęk)

Trenerzy: Tomasz Byszko, Jakub Żukowski

 

9. kolejka no10.pl III Ligi Kobiet

Lew Lębork – Lechia Gdańsk 0:2

Bramki: Zuzanna Łachinowicz, Oliwia Kasprowicz

Lechia Gdańsk: Malwina Ciesielska – Zuzanna Łachinowicz, Daria Duda, Monika Formella, Oliwia Kasprowicz, Ewelina Kulla, Zuzanna Kwaśnik (46. Katarzyna Sokołowska), Michalina Marcinkowska, Weronika Sturmowska, Lidia Zakrzewska, Martyna Zieleniecka

Trenerzy: Robert Bandrowski, Marcin Kośnik 

 

9. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych B1

Bałtyk Gdynia – Lechia Gdańsk 1:1

Bramka dla Lechii: Tymoteusz Pacuła

Lechia Gdańsk: Sebastian Flis (46. Mikołaj Reclaf) – Aleksander Pawelec (46. Maciej Kowalski), Ricardo Goncalves de Nascimento (80. Mikołaj Synak), Adam Łabor, Kamil Rusinek (65. Konrad Formela), Amadeusz Mielnik, Bartosz Brylowski, Błażej Kaim (77. Maksymilian Flis), Przemysław Kinder (46. Remigiusz Prokopowicz), Konrad Kopiczyński (74. Tymoteusz Pacuła), Szymon Zimnicki

Trener: Marcin Kubsik

 

9. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1

Lechia Gdańsk – Gryf Tczew 3:1

Bramki dla Lechii: Marcel Naklicki, Olivier Bieliński, Marcel Bajko

Lechia Gdańsk: Aleksander Bielawa – Aleksy Maziarka, Kamil Mroziński, Oliveir Bieliński, Tomasz Serafin, Szymon Maćkowski, Marcel Naklicki, Marcel Bajko, Patryk Łuszcz, Michał Smarz, Michał Zadruszewski

Na zmianę wchodzili: Marcel Wysiecki, Bartłomiej Skorłutowski, Adam Kardaś, Maksymilian Galiński

Trenerzy: Dawid Żmijewski, Łukasz Rusinek

 

8. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1 grupa 2

Gedania Gdańsk – Lechia II Gdańsk 3:1

Bramka dla Lechii: Robert Wójcik

Lechia Gdańsk: Maciej Surdykowski – Jędrzej Kolka, Kacper Czajka, Maksymilian Galiński, Marcel Wysiecki, Bartłomiej Skorłutowski, Alex Kubiak, Szymon Kula, Robert Wójcik, Dominik Fabiś, Oskar Litkowski

Na zmianę wchodzili: Oliwer Szczęsny, Kajetan Kujawa

Trenerzy: Dawid Żmijewski, Łukasz Rusinek

 

10. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2

Arka Gdynia SI – Lechia Gdańsk 3:2

Bramki dla Lechii: Oliwer Pospieszny, Igor Brzyski

Lechia Gdańsk: Oskar Lenc – Oliwer Pospieszny, Marcel Dybowski, Borys Jesionowski, Julian Woźniak, Igor Brzyski, Kacper Potulski, Oskar Treder, Dominik Urbański, Alan Wiśniewski, Wiktor Ziętkowski-Gloza

Na zmianę wchodzili: Szymon Łukasik, Szymon Czarnobaj

Trenerzy: Paweł Rosiński, Przemysław Urbański

 

9. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2 grupa 2

Lechia II Gdańsk – GOSRiT Luzino 2:8

Bramki dla Lechii: Oskar Skalski, gol samobójczy

Lechia Gdańsk: Jeremi Gohr – Jakub Baranowski, Marcel Bączyński, Kacper Dobek, Tadeusz Jagodziński, Oliwier Sak, Oskar Skalski, Marcel Dziuwe, Jakub Dziewirz, Kacper Jesionowski, Marcel Porzuc

Na zmianę wchodzili: Nico Kubiak, Kewin Czoska, Victor Filipiak, Jakub Jóskowski, Milan Łojko

Trenerzy: Piotr Jasiński

 

8. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Młodzików D1 grupa 3

Jaguar Gdańsk – Lechia Gdańsk 2:3

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się