• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.11.2019, 20:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.11.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    08.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    15.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    29.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00

Podsumowanie weekendu Akademii Lechii - 19/20.10.

2019-10-21 12:30:00
W miniony weekend Lechia U-15 wygrała pojedynek derbowy z Arką Gdynia 2:0. Wysokie zwycięstwo odniosły piłkarki Lechii, które zwyciężyły z Potokiem Pszczółki 15:0. Kolejny punkt do tabeli ligowej zdobyła również druga drużyna Lechii, która zremisowała bezbramkowo z Lipniczanką Lipnica.

12. kolejka RWS Investment Group IV Ligi

Lipniczanka Lipnica - Lechia II Gdańsk 0:0

Lechia II Gdańsk: Maciej Woźniak – Mikołaj Pietrzak, Daniel Mikołajewski, Maciej Kaczorowski, Marcel Wszołek (66. Kamil Rusinek) – Paweł Żuk, Jan Kopania, Mikołaj Rakowski, Piotr Gryszkiewicz, Jakub Cieślicki – Sebastian Rugowski

Trenerzy: Dominik Czajka, Maciej Duraś, Łukasz Rusinek, Piotr Opuszewicz

 

11. kolejka Centralnej Ligi Juniorów Starszych U-18 

Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 2:1

Bramka dla Lechii: Michał Sadowski

Lechia Gdańsk: Eryk Mirus – Jakub Kapuściński, Dominik Majer, Wiktor Drzazga, Patryk Nowakowski, Ryszard Sumiński, Michał Sadowski, Marek Niewiadomski, Tim Schopiński (68. Samuel Lewandowski), Jakub Kałuziński, Mateusz Borcuch (71. Miłosz Dziurzyński)

Trenerzy: Paweł Pęczak, Piotr Wiśniewski, Mateusz Bąk, Piotr Kotlarczyk

 

10. kolejka Centralnej Ligi Juniorów Młodszych U-17

AP Reissa – Lechia Gdańsk 1:1

Bramka dla Lechii: Kacper Urbański

Lechia Gdańsk: Stefan Chmielewski – Mateusz Paradowski, Maciej Zagraba, Bartosz Brylowski, Maciej Gnietko, Radosław Tuleja, Michał Formella (85. Mikołaj Mekler), Kacper Urbański, Mateusz Sadło, Filip Koperski, Błażej Kaim (60. Kamil Rusinek)

Trenerzy: Marek Zieńczuk, Artur Kosznicki

 

9. kolejka Centralnej Ligi Trampkarzy U-15 

Arka Gdynia SI - Lechia Gdańsk 0:2

Bramki dla Lechii: Oliwer Stenzel, Mikołaj Sołkiewicz

Lechia Gdańsk: Antoni Mikułko (78. Kamil Duchnowski) – Jakub Bohdanowicz, Jakub Poliński, Oskar Nikadon, Wiktor Rachwał, Mikołaj Sołkiewicz, Przemysław Płotka (71. Robert Wójcik), Dominik Lemka (55. Mikołaj Mikuła), Marcin Adamik (10. Oliwier Stenzel), Bartosz Brzęk (66. Michał Orłowski), Mateusz Śmiglewski (65. Adrian Suchcicki)

Trenerzy: Tomasz Byszko, Jakub Żukowski

 

10. kolejka no10.pl III Ligi Kobiet 

Lechia Gdańsk – Potok Pszczółki 15:0

Bramki dla Lechii: Oliwia Kasprowicz (5), Zuzanna Łachinowicz (4), Ewelina Kulla, Monika Formella, Lidia Zakrzewska, Weronika Sturmowska, Katarzyna Sokołowska

Lechia Gdańsk: Malwina Ciesielska – Klaudia Winter, Lidia Zakrzewska, Weronika Sturmowska, Martyna Zieleniecka – Michalina Marcinkowska, Monika Formella, Katarzyna Sokołowska (74. Wiktoria Głodowska), Ewelina Kulla (65. Paulina Łapińska), Oliwia Kasprowicz – Zuzanna Łachinowicz

Trenerzy: Robert Bandrowski, Marcin Kośnik 

 

10. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych B1 

Lechia Gdańsk – GTS Pruszcz Gdański 3:2

Bramki dla Lechii: Ricardo Goncalves de Nascimento, Maksymilian Flis, Maciej Kowalski

Lechia Gdańsk: Szymon Konkol (46. Sebastian Flis) – Adam Łabor, Konrad Formela (60. Hubert Łopacki), Aleksander Pawelec (58. Maksymilian Flis), Szymon Korol, Paweł Pingot, Ricardo Goncalves de Nascimento, Maciej Kowalski (60. Filip Angel), Konrad Kopiczyński, Szymon Zimnicki (85. Remigiusz Prokopowicz), Mikołaj Synak (58. Oskar Burzyński)

Trener: Marcin Kubsik

 

11. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2 

UKS Lotos Gdańsk – Lechia Gdańsk 5:0

Lechia Gdańsk: Oskar Lenc – Marcel Porzuc, Oliwer Pospieszny, Marcel Dybowski, Alan Wiśniewski, Julian Woźniak, Kacper Potulski, Oskar Treder, Dominik Urbański, Borys Jesionowski, Wiktor Ziętkowski-Gloza

Na zmiany wchodzili: Oskar Skalski, Marcel Dziuwe, Jakub Dziewirz

Trenerzy: Paweł Rosiński, Przemysław Urbański

 

10. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2 grupa 2 

Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 4:8

Bramki dla Lechii: Dominik Fabiś (3), Kajetan Kujawa (2), Adrian Zieliński (2), Filip Kołakowski

Lechia II Gdańsk: Jeremi Gohr – Jędrzej Kolka, Kajetan Kujawa, Jakub Jóskowski, Dominik Fabiś, Szymon Łukasik, Filip Kołakowski, Oskar Litkowski, Kacper Jesionowski, Szymon Czarnobaj, Szymon Pierzchliński

Na zmiany wchodzili: Nico Kubiak, Oliwer Szczęsny, Jakub Baranowski, Kacper Dobek, Tadeusz Jagodziński, Milan Łojko, Adrian Zieliński

Trener: Piotr Jasiński

 

10. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Młodzików D2 grupa 3 

Polonia Gdańsk – Lechia Gdańsk 0:8

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się