• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.09.2019, 17:30
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    28.09.2019, 17:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    05.10.2019, 20:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    19.10.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    26.10.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    02.11.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.11.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.11.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    30.11.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.12.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    14.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.12.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    08.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    15.02.2020, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    22.02.2020, 18:00

Podsumowanie weekendu Akademii Lechii - 24/25.08.

2019-08-26 15:00:00
W miniony weekend swoje mecze rozegrało dziewięć drużyn Akademii Lechii. Tylko trzy spotkania zakończyły się zwycięstwami Biało-Zielonych, mimo to Lechiści wypracowali bardzo korzystny bilans bramkowy 28-22.

Wyniki spotkań drużyn Akademii Lechii Gdańsk w miniony weekend:

4. kolejka RWS Investment Group IV Ligi

Wda Lipusz - Lechia U-23 Gdańsk 3:0

Skład Lechii: Maciej Woźniak – Rafał Kobryń, Mateusz Cegiełka (88. Maksymilian Woltman), Filip Dymerski, Paweł Żuk – Adrian Petk (K), Marcel Wszołek, Jan Kopania, Kuba Lizakowski, Filip Szymański (79. Jakub Cieślicki) – Piotr Gryszkiewicz (86. Miłosz Dziurzyński)

Trenerzy: Dominik Czajka, Maciej Duraś, Łukasz Rusinek, Piotr Opuszewicz

 

3. kolejka Centralnej Ligi Juniorów Starszych

Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze 2:2

Bramki dla Lechii: Kacper Sezonienko, Patryk Nowakowski

Skład Lechii: Eryk Mirus – Mikołaj Pietrzak, Dominik Majer, Wiktor Drzazga, Patryk Nowakowski, Marek Niewiadomski, Beniamin Damps, Ryszard Sumiński, Kacper Sezonienko, Jakub Kałuziński, Mateusz Borcuch

Trenerzy: Paweł Pęczak, Piotr Wiśniewski, Mateusz Bąk, Piotr Kotlarczyk

 

2. kolejka Centralnej Ligi Juniorów Młodszych

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3:2

Bramki dla Lechii: Radosław Tuleja, Kacper Urbański

Skład Lechii: Sebastian Flis – Michał Formella, Radosław Tuleja, Przemysław Andrasz (46. Mateusz Paradowski), Mikołaj Mekler, Mariusz Duraj, Maciej Gnietko, Wiktor Mosur, Kamil Rusinek (68. Błażej Kaim), Kacper Urbański, Krystian Okoniewski (87. Mateusz Sadło)

Trenerzy: Marek Zieńczuk, Artur Kosznicki

 

2. kolejka Centralnej Ligi Trampkarzy

CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1:0

Skład Lechii: Antoni Mikułko – Jakub Bohdanowicz (56. Mikołaj Mikuła), Wiktor Rachwał, Oskar Nikadon, Bartosz Brzęk (41. Michał Orłowski), Mateusz Śmiglewski (41. Dominik Lemka), Oliwier Stenzel (56. Adrian Suchcicki), Mikołaj Sołkiewicz, Jakub Poliński, Mikołaj Chaciński (41. Marcin Adamik), Przemysław Płotka

Trenerzy: Tomasz Byszko, Jakub Żukowski

 

2. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1

Jantar Ustka – Lechia Gdańsk 4:0

Skład Lechii: Aleksander Bielawa – Michał Zadruszewski, Michał Smarz, Patryk Łuszcz, Igor Brzyski, Marcel Bajko, Szymon Maćkowski, Olivier Bieliński, Aleksy Maziarka, Adam Kardaś, Kacper Potulski

Na zmianę wchodził: Julian Woźniak

Trenerzy: Dawid Żmijewski, Łukasz Rusinek

 

1. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1 Grupa II

Jaguar II Gdańsk - Lechia II Gdańsk 3:9

Bramki dla Lechii: Casper Soucek (5), Maksymilian Galiński (4)

Skład Lechii: Maciej Surdykowski – Kacper Czajka, Maksymilian Galiński, Oliwer Szczęsny, Bartłomiej Skorłutowski, Alex Kubiak, Tomasz Serafin, Casper Soucek, Robert Wójcik, Marcel Naklicki, Kajetan Kujawa

Trener: Grzegorz Grzegorczyk

 

3. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2

U-2 Bytów - Lechia Gdańsk 2:10

Bramki dla Lechii: Alan Wiśniewski (3), Marcel Dybowski (2), Filip Kołakowski (2), Oskar Skalski, Oskar Treder, Borys Jesionowski

Skład Lechii: Oskar Lenc – Oliwer Pospieszny, Oskar Skalski, Marcel Dybowski, Borys Jesionowski, Filip Kołakowski, Marcel Porzuc, Oskar Treder, Dominik Urbański, Alan Wiśniewski, Wiktor Ziętkowski-Gloza

Na zmiany wchodzili: Szymon Czarnobaj, Marcel Dziuwe, Jakub Dziewirz, Kacper Jesionowski

Trenerzy: Paweł Rosiński, Przemysław Urbański

 

1. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Młodzika D1 Grupa III

Lechia Gdańsk - Gedania II Gdańsk 3:2

Bramki dla Lechii: Szymon Dziedzia, Franciszek Szabowski, Natan Sobiech

Skład Lechii: Jeremi Gohr – Szymon Dziedzia, Kacper Gronke, Bartosz Ignatowicz, Jeremi Iwanicki, Szymon Lemke, Alan Łodożyński, Natan Sobiech, Franciszek Szabowski

Na zmiany wchodzili: Mateusz Bąk, Tadeusz Jagodziński, Victor Filipiak, Oliwier Sak, Marcel Bączyński, Adrian Zieliński

Trenerzy: Mateusz Michalski, Maciej Kostrzewa

 

2. kolejka III Ligi Pomorskiej kobiet

Pogoń II Tczew - Lechia Gdańsk 2:2

Bramki dla Lechii: Lidia Zakrzewska, Oliwia Kasprowicz

Skład Lechii: Patrycja Cierocka (78. Klaudia Winter) – Lidia Zakrzewska, Weronika Sturmowska, Karolina Rzeppka, Zuzanna Kwaśnik, Daria Duda (75. Katarzyna Sokołowska), Monika Formella, Oliwia Kasprowicz, Martyna Zieleniecka, Weronika Zieńczuk (52. Małgorzata Zatorska), Zuzanna Łachinowicz

Trenerzy: Robert Bandrowski, Marcin Kośnik

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się