Podziękuj drużynie za historyczny sezon!

2019-05-18 13:19:00
W niedzielę świętujemy zakończenie najlepszego sezonu w historii Klubu!

Centralnym punktem programu będzie oczywiście spotkanie ostatniej kolejki z Jagiellonią Białystok. Następnie, po meczu, na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się ceremonia wręczenia medali LOTTO Ekstraklasy.

 

Po oficjalnej ceremonii zawodnicy ruszą (ok. godz. 21.30-22) odkrytym autokarem ulicami Gdańska. Zaczną oczywiście pod stadionem, następnie przejadą ul. Marynarki Polskiej, przez Węzeł Kliniczna, al. Zwycięstwa, ulicami Wały Jagiellońskie, Podwale Przedmiejskie, aż na Długi Targ, gdzie pod Fontanną Neptuna zakończy się przejazd.

 

Biało-Zieloni będą mieli oczywiście Totolotek Puchar Polski, więc będzie okazja do zobaczenia go na żywo.

 

Przypomnijmy, że kończy się najlepszy sezon Klubu od momentu powstania w 1945 roku. Zdobyliśmy Totolotek Puchar Polski oraz jesteśmy na podium LOTTO Ekstraklasy. Podziękujmy wspólnie w niedzielę za to piłkarzom i członkom sztabu trenerskiego!

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się