• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Pogoń - Lechia. Konferencja po meczu [WIDEO]

2018-05-13 17:00:00
Biało-Zieloni zremisowali 1:1 mecz z Pogonią w Szczecinie. Zobaczcie konferencję pomeczową trenera Piotra Stokowca.

 

“Na pewno dzisiejszy mecz miał trochę inny wymiar emocjonalny dla nas i dla Pogoni. Z wiadomych względów. Widać było trochę nerwowości i ten mecz miał różne fazy. Tak sumarycznie to myślę, że obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji i można powiedzieć, że ten mecz mógł się potoczyć w każdą stronę. Dzięki temu kibice, którzy licznie przybyli, mogli zobaczyć dobre widowisko i na pewno spadł nam kamień z serca i cieszymy się, że ten sezon już dobiega końca. Myślę, że chyba znajoma wam jest sytuacja Lechii, bo mieliście podobną, tylko trochę czasu wcześniej, w Pogoni. Kończymy sezon, cieszę się, że dzisiaj zapewniliśmy sobie utrzymanie po ciężkim meczu. Pogoń można powiedzieć, że na luzie prezentowała się dobrze, z polotem. Oczywiście popełniała błędy, mogliśmy je wykorzystać, ale to był bardzo trudny mecz, także cieszę się z tego, że utrzymaliśmy się, bo wiem jakie to było trudne zadanie. Oczywiście nie mamy prawa podchodzić do tego euforycznie, bo naszym obowiązkiem było utrzymać się w Ekstraklasie.  Dziękuję mojemu sztabowi i zawodnikom, że uwierzyli w naszą pracę. Przygotowujemy się do nowego sezonu, oczywiście został jeszcze mecz z Sandecją, ale traktujemy to już jako przygotowanie do nowego sezonu. Gratuluję Pogoni szczególnie tej drugiej udanej rundy i poukładania zespołu, widać, że tutaj wszystko jest na właściwych torach, łącznie z akademią i nawet świadczy dziś o tym dzisiejsze piękne pożegnanie zawodnika. To są standardy, w które wchodzi Pogoń i tego im gratuluję. Trenerowi życzę powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że szybko się z tym upora”. 

 

Dziennikarze zapytali także o nieobecność Simeona Sławczewa i Olivera Zeleniki.

 

“Zelenika skręcił staw skokowy przed poprzednim meczu z Piastem. Teraz mogę to powiedzieć, że byliśmy na meczu z Piastem bez drugiego bramkarza. Można powiedzieć, że porusza się o kulach. Na rozruchu przedmeczowym przydarzyła mu się kontuzja. Natomiast Sławczew wszedł na swoją własną odpowiedzialność na antybiotyku w meczu z Piastem, zagrał świetne 30 minut, dał asystę. Natomiast ta kuracja antybiotykowa się nie powiodła, wróciła gorączka, wrócił stan zapalny. Przedwczoraj w nocy uznaliśmy, że nie ma sensu go zabierać, nie ma sensu ryzykować zdrowia”.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się