• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Porażka juniorów młodszych Akademii Lechii Gdańsk w CLJ U-17

2017-10-08 20:32:00
Drużyna Juniorów Młodszych Akademii Lechii Gdańsk w spotkaniu 8. Kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 poniosła minimalną porażkę z zespołem CWZS-u Bydgoszcz 0:1. Dla Biało-Zielonych to druga porażka w sezonie, która nie kosztowała ich utraty drugiego miejsca w tabeli.

Sztab szkoleniowy zespołu U-17 miał przed tym spotkaniem spory ból głowy, ponieważ z różnych przyczyn w niedzielnym meczu nie mogło wystąpić kilku kluczowych zawodników. Biało-Zieloni wyglądali również na zmęczonych ciężkim spotkaniem z Arką Gdynia, które zostało rozegrane w ostatnią środę. Nie pomagała także grząska murawa na boisku w Kolbudach, która sprawiała problemy obu drużynom. Gra ofensywna gdańskiej drużyny nie wyglądała najlepiej, a dodatkowo przeciwnik był niezwykle agresywny. W 60. minucie błąd popełniła defensywa Lechii, który kosztował zespół utratę, jak się później okazało, decydującego gola. Przeciwnik do końca meczu umiejętnie bronił korzystnego rezultatu, nie pozwalając na zbyt wiele. 

 

- Do spotkania z zespołem z Bydgoszczy przystąpiliśmy w mocno osłabionym składzie, patrząc na środowy mecz z Arką Gdynia. Szansę otrzymali zawodnicy, którzy w ostatnim czasie grali mniej. Brakowało nam pomysłu na grę, a przeciwnik wykorzystał nasz błąd i dowiózł korzystny dla siebie rezultat do końca. Mamy teraz przed sobą tydzień na analizę i doprowadzenie zawodników do pełnej dyspozycji - powiedział po meczu trener Lechii U-17, Dominik Czajka. 

 

8. Kolejka Centralnej Ligi Juniorów Młodszych, Grupa B (U-17)

Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 0:1 (0:0)

Lechia: Lechia: Michałowski - Wszołek, Dymerski, Jarzębowski (46. Kapuściński), Gryszkiewicz, Kopania, Dziadkowiec (46. Kuźniarski), Szukiełowicz, Rycewicz (64. Lekowski), Marek, Wiśniewski.

Sztab szkoleniowy: Dominik Czajka, Marek Zieńczuk i Mateusz Bąk

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się