• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Prasa po remisie z Cracovią

2018-04-25 16:00:00
Biało-zieloni nie przegrali trzeciego kolejnego meczu, tym razem remisując z Cracovią 0:0.
Trojmiasto.pl dużo miejsca poświęciło Oliverowi Zelenice, który zadebiutował w Lechii w LOTTO Ekstraklasie. Na łamach portalu czytamy: " Oliver Zelenika nie zawiódł. W debiucie w ekstraklasie pokazał, że Lechia Gdańsk może na niego liczyć".
 
O Zelenice piszą także Sportowe Fakty WP.pl, przypominając m.in. przebieg jego kariery i fakt, że był w kadrze Chorwacji na Mistrzostwa Świata w 2014 roku. 
 
Gazeta Wyborcza podkreśla z kolei, że trzeci kolejny mecz bez porażki nie zdarzył się Lechii od maja zeszłego roku.
 
Radio Gdańsk w swoim serwisie internetowym zauważa efekty pracy, którą wykonuje Piotr Stokowiec: "Tchnął w Lechistach wiarę we własne możliwości, a ci jeśli nie zwyciężają, to przynajmniej punktują, nie popełniając szkolnych błędów w defensywie. Trzy spotkania zakończyli dopisaniem łącznie 7 punktów do ligowego dorobku”.
 
W Dzienniku Bałtyckim, oprócz relacji, znajdziemy także jedenastkę kolejki, w której znalazł się Steven Vitoria. Defensor Lechii Gdańsk w kolejnym meczu zbiera bardzo dobre recenzje: „Kanadyjczyk utrzymał formę z derbów w spotkaniu przeciwko Cracovii. Dobrze pokrył Krzysztofa Piątka. Ten bramkostrzelny napastnik właściwie nie oddał groźnego strzału”.
 

Przeczytaj co piszą o zwycięstwie Lechii inne media:

Przegląd Sportowy 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się