Prasa po remisie z Cracovią

2018-04-25 16:00:00
Biało-zieloni nie przegrali trzeciego kolejnego meczu, tym razem remisując z Cracovią 0:0.
Trojmiasto.pl dużo miejsca poświęciło Oliverowi Zelenice, który zadebiutował w Lechii w LOTTO Ekstraklasie. Na łamach portalu czytamy: " Oliver Zelenika nie zawiódł. W debiucie w ekstraklasie pokazał, że Lechia Gdańsk może na niego liczyć".
 
O Zelenice piszą także Sportowe Fakty WP.pl, przypominając m.in. przebieg jego kariery i fakt, że był w kadrze Chorwacji na Mistrzostwa Świata w 2014 roku. 
 
Gazeta Wyborcza podkreśla z kolei, że trzeci kolejny mecz bez porażki nie zdarzył się Lechii od maja zeszłego roku.
 
Radio Gdańsk w swoim serwisie internetowym zauważa efekty pracy, którą wykonuje Piotr Stokowiec: "Tchnął w Lechistach wiarę we własne możliwości, a ci jeśli nie zwyciężają, to przynajmniej punktują, nie popełniając szkolnych błędów w defensywie. Trzy spotkania zakończyli dopisaniem łącznie 7 punktów do ligowego dorobku”.
 
W Dzienniku Bałtyckim, oprócz relacji, znajdziemy także jedenastkę kolejki, w której znalazł się Steven Vitoria. Defensor Lechii Gdańsk w kolejnym meczu zbiera bardzo dobre recenzje: „Kanadyjczyk utrzymał formę z derbów w spotkaniu przeciwko Cracovii. Dobrze pokrył Krzysztofa Piątka. Ten bramkostrzelny napastnik właściwie nie oddał groźnego strzału”.
 

Przeczytaj co piszą o zwycięstwie Lechii inne media:

Przegląd Sportowy