• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Prasa po wygranym meczu z Arką

2018-04-16 12:33:00
Biało-zieloni wygrali trzecie Derby Trójmiasta w tym sezonie. Dziennikarze są zgodni, piłkarze Lechii są w coraz lepszej formie.

W serwisie Radia Gdańsk czytamy, że "Biało-zieloni pokazali dojrzałość, charakter po stracie bramki i większą jakość piłkarską. Gdańszczanie zasłużenie zwyciężyli i, przynajmniej do następnego sezonu, rządzą w Trójmieście".

  

Gazeta Wyborcza Trójmiasto w swoich pomeczowych ocenach pisze „Vitoria jak skała, świetny Oliveira, niezawodny Flavio”. Serwis gazety chwali także Dusana Kuciaka i Simeona Sławczewa.

 

Trojmiasto.pl zauważa, że w Derbach Trójmiasta bramki dla Lechii strzelało 10 obcokrajowców, do których dołączył w piątek Steven Vitoria – zdobywca wyrównującej bramki, a jednocześnie swojej pierwszej w Ekstraklasie.

 

- Bardziej od pierwszego gola strzelonego w Polsce cieszę się z tego, że mogłem pomóc drużynie wygrać, gdyż mecze z Arką Gdynia zawsze są specyficzne. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty, bo spotkanie nie było łatwe. Dlatego nie chodzi o to, by podkreślać, czego ja dokonałem, ale co osiągnęliśmy jako Lechia Gdańsk – powiedział na łamach portalu Vitoria.

 

Sportowe Fakty WP.pl przypominają, że Flavio Paixao strzelił piątego gola w Derbach Trójmiasta w tym sezonie. Dodatkowo, Portugalczyk jest najlepszym strzelcem w ekstraklasowej historii derbów.

  

Przeczytaj co piszą o zwycięstwie Lechii inne media:

- Dziennik Bałtycki: http://www.dziennikbaltycki.pl/sport/a/derby-trojmiasta-ktore-juz-bardzo-dawno-nie-mialy-tak-niskiej-wagi,13095054/

- Onet: https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/lotto-ekstraklasa-lechia-znow-lepsza-od-arki-w-derbach-trojmiasta/3se94rs

- Przegląd Sportowy: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/arka-gdynia/arka-gdynia-lechia-gdansk-12-or-lechia-znow-zwycieska-w-derbach-trojmiasta/memx6zk

- Lechia.net: https://lechia.net/a-v/wideo/lechia-net-tv/dziekujemy

- Lechia.gda.pl: http://lechia.gda.pl/news/24695/

- Lechia-gdansk.pl: http://lechia-gdansk.pl/news/show/w-trojmiescie-niezmiennie-panuje-lechia

- Weszlo.com: http://weszlo.com/2018/04/13/derby-lechia-ogrywa-arke/ 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się