Prezentacja drużyn Lechii! [WIDEO]

2019-07-18 10:00:00
Za nami oficjalna prezentacja drużyn Lechii Gdańsk przed sezonem 2019/2020, która odbyła się w niedzielę na Ołowiance! Kibice mieli okazję po raz pierwszy w zobaczyć zdobyty Superpuchar Polski, a także nowy komplet "pasiaków". Przygotowaliśmy relację.

 

Jako pierwszy na scenie w niedzielę pojawił się znany gdański raper Kamil Stanek "Silverowski", który jest autorem takich utworów, jak "Wielka Lechia", "BKS" czy "A My Swoje". Później rozpoczęła się oficjalna prezentacja drużyn Lechii. Gdańskim kibicom przedstawili się trenerzy i piłkarze Akademii Lechii Gdańsk, a konkretnie piłkarki z nowopowstałej sekcji żeńskiej. Następnie na scenie oglądaliśmy nasze męskie zespoły wraz ze szkoleniowcami. 

 

Galeria zdjęć z prezentacji drużyn Lechii na Ołowiance

 

Tuż przed godziną 18 spiker Lechii Marcin Gałek powitał na Ołowiance pierwszy zespół Lechii wraz ze sztabem szkoleniowym. Biało-Zieloni zaprezentowali nowy "pasiak", w którym będą występować w nadchodzącym sezonie. Jednak najważniejszym punktem programu była wspólna radość ze zdobycia Superpuchar Polski, który Lechiści przywieźli z Gliwic, gdzie pokonali miejscowego Piasta 3:1. 

 

Po zakończeniu oficjalnej części prezentacji piłkarze i trenerzy udali się w stronę kibiców, wręczając im gadżety ufundowane przez firmę New Balance. Był czas na autografy, wspólne zdjęcia i rozmowy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się