• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Prezydent Paweł Adamowicz przyjął Sławomira Peszkę i Rafała Wolskiego [ZDJĘCIA i WIDEO]

2017-10-12 17:27:00
Piłkarze Lechii Gdańsk - Sławomir Peszko oraz Rafał Wolski - którzy brali udział w udanych dla reprezentacji Polski eliminacjach do mistrzostw świata 2018, zostali ugoszczeni w czwartek przez prezydenta miasta Pawła Adamowicza.

– Jesteście ogromną dumą gdańszczan, gdańszczanek i całego Wybrzeża. Cieszymy się, że gracie w reprezentacji Polski i liczymy, że obaj znajdziecie się w kadrze na Mundial. Kto wie, może losowanie tak się ułoży, że jeden z meczów zagracie w Kaliningradzie, który znajduje się o 130 kilometrów od Gdańska. Wtedy wielu mieszkańców naszego miasta mogłoby się tam wybrać – powiedział prezydent Adamowicz, który wręczył piłkarzom Biało–Zielonych bursztynowo-srebrne spinki do koszuli oraz pamiątkowe dyplomy i zegary ścienne. 

 

 

Cała wizyta trwała niespełna pół godziny. Po części oficjalnej, w luźnej rozmowie, prezydent życzył obu naszym zawodnikom powodzenia na boiskach Lotto Ekstraklasy i życzył jak najwyższego miejsca w tabeli. 

 

WIZYTA SŁAWKA PESZKI I RAFAŁA WOLSKIEGO U PREZYDENTA PAWŁA ADAMOWICZA [ZOBACZ ZDJĘCIA]