Przegląd prasy po meczu Lechia - Legia

2019-04-29 10:30:00
Sobotni mecz Lechii z Legią Warszawa zakończył się wygraną gości 3:1. Sprawdź co o meczu pisała prasa.

Gazeta Wyborcza: Legia Warszawa wypunktowała w Gdańsku Lechię w starciu na szczycie ekstraklasy i wróciła na fotel lidera tabeli. Gospodarze po świetnej pierwszej połowie prowadzili 1:0, jednak po przerwie zupełnie oddali pole rywalom i przegrali 1:3. Sporo kontrowersji wzbudziły w tym meczu decyzje sędziego Daniela Stefańskiego.

Radio Gdańsk:  Bohaterem meczu Lechia - Legia na pewno zostanie sędzia główny Daniel Stefański. Dla Mistrza Polski - pozytywnym, dla Lechii - negatywnym. Wziął na barki dwie decyzje nieuznania ręki w polu karnym, czym podzielił Polskę kibicowską na dwa zwaśnione obozy. Niestety piłkarsko znacznie lepsza była Legia, która wygrała w Gdańsku 3:1.

Onet: Pomimo porażki 1:3 na własnym stadionie w meczu na szczycie LOTTO Ekstraklasy z Legią Warszawa Patryk Lipski przekonuje, że Lechia nie straciła szansy na mistrzowski tytuł. - Za tydzień możemy wrócić na fotel lidera - powiedział piłkarz gdańskiej drużyny.