Przegląd prasy po meczu Lechia - Zagłębie

2018-09-24 13:10:00
Biało-Zieloni zremisowali 3:3 mecz z Zagłębiem Lubin w Gdańsku. Sprawdźcie co pisała prasa po tym meczu.

Gazeta Wyborcza Trójmiasto pisze o "dreszczowcu" w Gdańsku: "Artur Sobiech potrzebował siedemnastu minut, by zdobyć pierwszego hat tricka w karierze, ale nie wystarczył on do zdobycia kompletu punktów przez Lechię".

 

Dziennik Bałtycki oprócz relacji z meczu, cytuje Artura Sobiecha: "Nikt z nas nie brał pod uwagę takiego scenariusza. W sporcie wszystko jest możliwe i w meczu z Zagłębiem to się potwierdziło. Piłka jest przewrotna. Najpierw padł gol na 3:1, potem niefortunny karny i z niczego zrobiło się 3:3". 

 

Trojmiasto.pl z kolei pisze o "cenie za dojrzewanie" i przytacza słowa trenera Piotra Stokowca z pomeczowej konferencji: "Nie chcę się tłumaczyć, ani załamywać rąk. Nie mam poczucia, że nie panuję nad tym, co się dzieje. Jestem zły, ale nie smutny. Mam apel do kibiców, aby byli z zawodnikami, gdyż zasługują oni na szacunek, za to jak pracują. Wyjdziemy z tego mocniejsi".

 

Przeczytaj co o meczu Lechii piszą inne media:

Radio Gdańsk

Przegląd Sportowy

Sport.pl

90minut.pl

Sport.Onet.pl

Eurosport.Interia.pl

SportoweFakty.pl

Lechia.net

Lechia.Gda.pl

Lechia-Gdansk.pl

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się