27.04.2019, 20:30
    12.05.2019, 18:00

Przegląd prasy po meczu z Cracovią

2019-04-15 12:14:00
W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Biało-Zieloni przegrali 2:4 z Cracovią w Krakowie. Zobacz co po meczu pisała prasa.

Dziennik Bałtycki:  Lechia zagrała bardzo słabą drugą połowę w Krakowie i uległa Cracovii 2:4. Biało-zieloni przystąpią do fazy mistrzowskiej z pierwszego miejsca, ale z identycznym dorobkiem punktowym, co Legia Warszawa.

Gazeta Wyborcza: - Prawdziwe granie dopiero się zaczyna i jesteśmy na nie gotowi. Ja cały czas optymistycznie patrzę w przyszłość i wierzę, że ta porażka podziała na nas mobilizująco - mówił po przegranym 2:4 meczu z Cracovią trener Lechii Piotr Stokowiec.

Radio Gdańsk:  Lechia Gdańsk została mistrzem rundy zasadniczej piłkarskiej Lotto Ekstraklasy, ale sezon regularny zakończyła w kiepskim stylu. W meczu 30. kolejki biało-zieloni przegrali na wyjeździe z Cracovią 2:4 i stracili całą przewagę punktową nad drugą Legią Warszawa. Co ciekawe, przez 18 minut gdańszczanie w wirtualnej tabeli mieli sześć oczek przewagi nad zespołem ze stolicy, ale w drugiej części gry stracili aż trzy bramki.