• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Przegląd prasy po meczu z Sandecją

2018-05-21 15:01:00
Biało-Zieloni na zakończenie sezonu LOTTO Ekstraklasy zremisowali 1:1 z Sandecją Nowy Sącz.

Trojmiasto.pl zwraca uwagę na czterech młodych piłkarzy, na których postawił w tym meczu Piotr Stokowiec. Z Sandecją w wyjściowej jedenastce znaleźli się Rafał Kobryń, Mateusz Żukowski, Florian Schikowski i Adam Chrzanowski.

 

Gazeta Wyborcza Trójmiasto w swoich pomeczowych ocenach chwali debiut Rafała Kobrynia: "Debiut wypadł całkiem nieźle. (...) pokazał, że trener Piotr Stokowiec nie bez powodu dał mu szansę".

 

Na grę nastolatków zwraca uwagę również Onet.pl, który cytuje także trenera Stokowca: "Myślimy teraz o przyszłości, ale nie zapominamy o przeszłości. W drużynie dojdzie do wielu zmian, przyjdą do nas piłkarze występujący w I lidze. Wierzę w to, że w kolejnym sezonie będziemy dużo mocniejsi".

 

Dziennik Bałtycki przypomina o 50. bramce Flavio Paixao w Ekstraklasie, a także cytuje pomeczową konferencję Piotra Stokowca, na której trener opowiadał o przyszłości Lechii.

 

Sprawdź:

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się