Przegląd prasy po meczu z Wisłą Płock

2019-03-13 09:00:00
Biało-Zieloni zremisowali w Gdańsku z Wisłą Płock 1:1. Zobacz co po meczu pisała prasa.

Gazeta Wyborcza Trójmiasto: "– To nie był nasz dzień, niewiele nam wychodziło. W sumie nie wiem, co to było... Wykonywaliśmy plan nałożony przez trenera, trzeba przeanalizować, co robiliśmy nie tak, i szybko o tym meczu zapomnieć. Przed nami kolejne spotkania [najbliższe 16 marca w Sosnowcu z Zagłębiem], trzeba zrobić wszystko, żeby taki występ się nie powtórzył – mówił po spotkaniu mocno niepocieszony Flavio Paixao."

 

Trojmiasto.pl: "- Nie chciałbym się w żaden sposób usprawiedliwiać, ale było trochę marazmu oraz zmęczenia. Już odbija się wąska kadra, a kontuzje i kartki ograniczają nam pole manewru. W przerwie na reprezentacje będziemy szli w kierunku regeneracji oraz akcentów motorycznych, bo tego wymaga sytuacja. Ale daleki jestem od tego, aby siać panikę czy lament. Walczymy dalej. Tanio skóry nie sprzedamy - zapewnia trener Piotr Stokowiec po niespodziewanym remisie Lechii Gdańsk z Wisłą Płock 1:1.


Dziennik Bałtycki: "Lechia Gdańsk po raz pierwszy w tym sezonie musiała gonić wynik w meczu u siebie. Szczęście dopisało, ale biało-zieloni tylko zremisowali z Wisłą Płock 1:1 i przewaga nad Legią Warszawa zmalała już tylko do dwóch punktów.

 

Weszło: "Jeśli raz uda ci się wygrać mimo tego, że oddałeś mniej strzałów – można tu mówić o farcie. Jeśli uda ci się to po raz drugi czy trzeci – cóż, tu już farta masz trochę więcej. A jeśli dzięki takim meczom zostajesz liderem Ekstraklasy, a na dodatek meldujesz się w półfinale Pucharu Polski, to znaczy, że jesteś Lechią Gdańsk i pojąłeś sztukę wygrywania spotkań na styku."

  

Gdansk.pl: "Coraz więcej osób zastanawia się nad zagadką Lechii. Biało-zieloni na ogół nie grają na poziomie godnym lidera tabeli, ale tym liderem są. Bardzo systematycznie zbierają punkty, w tej chwili mają ich już 49, podczas gdy faworyzowana Legia Warszawa (aktualny mistrz Polski) - 42. Przypadek? Raczej nie. Po 23 rozegranych kolejkach trudno mówić o przypadku. Potwierdza to porównanie stosunu zdobytych goli do straconych. Lechia ma już na “plusie” 19 bramek, Legia Warszawa - 11 trafień."

  

Przeczytaj co o meczu Lechii piszą inne media:

Radio Gdańsk

Dziennik Bałtycki

Przegląd Sportowy

Gdansk.pl

Weszło.com

90minut.pl

Sport.Onet.pl

Interia.pl

Lechia.net

Lechia.gda.pl

Lechia-gdansk.pl

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się