Przegląd prasy po wygranej z Lechem Poznań

2018-11-05 10:00:00
Biało-Zieloni odnieśli historyczne zwycięstwo nad Lechem w Poznaniu. Zobacz co o tym meczu pisała prasa.

"Dziś wygraliśmy trochę taktyką, trochę walecznością, ale też umiejętnościami. Cechuje nas agresywność, ale i jakość. Kiedy trzeba, pokazujemy ją, bo bramka Flavio to była czysta jakość" - cytuje trenera Piotra Stokowca Gazeta Wyborcza Trójmiasto.

 

Dziennik Bałtycki pisze po wygranej: "Lechia tym samym przełamała klątwę i po 52 latach zdobyła wreszcie Poznań! Widać, że drużyna jest gotowa do tego, aby grać o czołowe miejsca w Lotto Ekstraklasie". Dziennik zauważa  także ciekawostkę - Joao Nunes śpiewał przed meczem hymn Polski.

 

Na wygraną po ponad pół wieku zwraca uwagę także Przegląd Sportowy, jednak gazeta skupia się przede wszystkim na zwolnieniu Ivana Djurdjevica, który stracił pracę po porażce z Lechią.

 

W serwisie Radia Gdańsk czytamy: "W niedzielę w Poznaniu może biało-zieloni przesadnie nie dominowali, były nawet długie fragmenty, w których oddawali inicjatywę rywalom, ale potrafili przetrwać kryzysowe momenty i dowieźć zwycięstwo do końca. To nie tylko cieszy, ale daje też przekonanie, że nawet przy słabszej dyspozycji, kryzysach i momentach zadyszki, można wygrywać. To przywilej lidera i zespołu poukładanego, a od kilku tygodni właśnie tak wygląda praca trenera Piotra Stokowca".

 

Przeczytaj co o meczu Lechii piszą inne media:

Trojmiasto.pl

- 90minut.pl

Sport.Onet.pl

Eurosport.Interia.pl

Lechia.Gda.pl

Lechia-Gdansk.pl

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się