Przegląd prasy po wygranej z Zagłębiem Sosnowiec

2018-10-09 12:14:00
Biało-Zieloni pewnie pokonali w Gdańsku Zagłębie Sosnowiec 4:1. Sprawdź co pisała o tym meczu prasa!

Gazeta Wyborcza Trójmiasto poświęciła osobny artykuł Patrykowi Lipskiemu, który zatytułowała "Na takiego Patryka Lipskiego czekali w Gdańsku wszyscy. Najlepszy mecz w barwach Lechii".

 

Z kolei Dziennik Bałtycki w jednym z kilku tekstów po tym meczu cytuje Piotra Stokowca: "Mecz był kwintesencją tego, co ostatnio się działo z naciskiem na to, że wyciągnęliśmy wnioski. Było widać dobrą grę, składne akcje i naszą odpowiedź sportową po meczu w Płocku. Brakowało skuteczności, a teraz już była. Nie zachłystujemy się jednak tym wynikiem".

 

W Przeglądzie Sportowym znajdziemy tekst o rywalizacji w składzie Lechii, zwracając uwagę m.in. na drugi mecz Zlatana Alomerovicia między słupkami: "Swoją polityką kadrową trener Piotr Stokowiec wysyła jasny sygnał piłkarzom, że w jego zespole nie ma ludzi nie do ruszenia".

 

W Sportowych Faktach WP.pl znajdziemy materiał o Konradzie Michalaku. W serwisie czytamy: "Dla Konrada Michalaka wygrane 4:1 spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec było wyjątkowe. W końcu dostał szansę gry w lidze od pierwszych minut i szczególnie w drugiej połowie pokazał się z dobrej strony". 

 

Trojmiasto.pl pisze o dobrej grze i skuteczności, a także cytuje trenera Stokowca: "Była i dobra gra, i skuteczność. Zawsze zostawiam piłkarzom miejsce na kreatywność, gdyż kibice nie chcą oglądać gołych schematów".

 

Przeczytaj co o meczu Lechii piszą inne media:

Radio Gdańsk

90minut.pl

Sport.Onet.pl

Eurosport.Interia.pl

Rzeczpospolita

Lechia.net

Lechia.Gda.pl

Lechia-Gdansk.pl

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się