Przegląd prasy po wygranej ze Śląskiem Wrocław

2018-12-03 11:43:00
Biało-Zieloni wygrali 2:0 ze Śląskiem we Wrocławiu. Zobaczcie co o tym spotkaniu pisała prasa.

Gazeta Wyborcza Trójmiasto pisze: "Wygrywając 2:0 ze Śląskiem Wrocław, piłkarze Lechii odnieśli piąte kolejne zwycięstwo w ekstraklasie. Tym samym wyrównali najlepsze pod tym względem osiągnięcie w historii klubu. Wcześniej jedyny raz taką serię biało-zieloni mieli w 1956 r.".

 

Z kolei w Dzienniku Bałtyckim czytamy: Lechia pozytywnie zaskakuje kibiców w tym sezonie. To odmiana po słabym poprzednim. Efektem jest zdecydowana pozycja lidera, pięć punktów przewagi nad drugą Legią Warszawa i pięć ligowych zwycięstw z rzędu. Biało-zieloni nie przegrali już od ponad dwóch miesięcy. 

 

Przegląd Sportowy po meczu publikuje rozmowę z Michałem Nalepą, gdzie obrońca mówi: "Każdy wie, co ma robić. Wychodząc na mecz nie myślisz o tym, jak wygląda tabela, tylko co ci nakreślił trener i jak to zrealizować. Niedługo spotkanie z Legią, ale o niej nie myślimy. Najpierw pucharowe w Niecieczy i tam trzeba wygrać".

 

Przeczytaj co o meczu Lechii piszą inne media:

Trojmiasto.pl

Radio Gdańsk

90minut.pl

Sport.Onet.pl

Eurosport.Interia.pl

Lechia.net

Lechia.Gda.pl

Lechia-Gdansk.pl

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się