• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Przegląd prasy po zwycięstwie w Białymstoku

2018-07-23 13:30:00
Lechia Gdańsk w spotkaniu 1. kolejki LOTTO Ekstraklasy pokonała na wyjeździe aktualnego wicemistrza Polski - Jagiellonię Białystok 1:0. Zwycięskiego gola dla Biało-Zielonych po asyście Lukasa Haraslina zdobył Flavio Paixao. Dziennikarze po spotkaniu chwalą podopiecznych Piotra Stokowca za występ w stolicy Podlasia.

Na stronie internetowej Radia Gdańsk czytamy: "Zaangażowanie - to słowo klucz w kontekście występu Lechii w Białymstoku. Gdańszczanie od niespodzianki rozpoczęli nowy sezon Lotto Ekstraklasy. Nie było odpuszczonych piłek. Były organizacja gry, mądra taktyka, przesuwanie formacji, trzymanie linii, mądry doskok do rywala, umiejętny pressing i jeszcze kilka innych aspektów gry, z którymi nie mieliśmy do czynienia w zeszłym sezonie. Lechia wraca zwycięska i zasługuje na kredyt zaufania."

 

Redakcja Trojmiasto.pl wyróżnia sześć cech, które Lechia zaprezentowała w spotkaniu w Białymstoku: "Na początku sezonu Lechia Gdańsk pokonała na wyjeździe Jagiellonię Białystok 1:0 rzeczywiście nie pięknem futbolu, a zupełnie innymi atrybutami. Z pomeczowych wypowiedzi trenera i piłkarzy wyłania się sześć cech, które przyczyniły się do zwycięstwa nad wicemistrzem Polski oraz różnią obecną drużynę od tej z poprzedniego sezonu."

  

Gazeta Wyborcza Trójmiasto zauważa, że "bramka zdobyta w spotkaniu z Jagiellonią Białystok była 51. trafieniem Flavio Paixao w polskiej lidze. Nowy kapitan Lechii tym samym awansował na trzecie miejsce na liście najlepszych zagranicznych strzelców w historii ekstraklasy. Wyprzedzają go tylko Miroslav Radović i brat bliźniak Marco Paixao."


Przeczytaj co piszą o zwycięstwie Lechii inne media:

Przegląd Sportowy

Sport.pl

Sport.Onet.pl

90minut.pl

Interia

SportoweFakty.pl

Lechia.net

Lechia.Gda.pl

Lechia-Gdansk.pl

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się