• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Przyjdź do FanStore Lechia New Balance, zagraj w FIFĘ, wygraj karnet na mecze Biało-Zielonych!

2018-02-07 11:15:00
W Tłusty Czwartek zapraszamy do FanStore Lechia New Balance na turniej w FIFĘ 18 na konsoli PlayStation 4. Na zwycięzcę czeka naprawdę „tłusta” nagroda – karnet na mecze Biało-Zielonych w rundzie wiosennej LOTTO Ekstraklasy! Dla wszystkich uczestników będziemy mieli również inne atrakcyjne nagrody!

Wszystkich kibiców Lechii Gdańsk, którzy mają chęć spróbować swoich sił w wirtualnej odmianie futbolu zapraszamy w Tłusty Czwartek, 8 lutego na Stadion Energa Gdańsk do FanStore Lechia New Balance. Tego dnia rozegramy trzy mini-turnieje w grę FIFA 18 na konsoli PlayStation 4, a zwycięzcy każdego z turniejów otrzymają cenną nagrodę – karnet na mecze Lechii w rundzie wiosennej LOTTO Ekstraklasy (sezon zasadniczy oraz runda finałowa) na wybrany sektor (z wyjątkiem strefy Prestige)!

 

Pierwszy turniej rozpocznie się o godz. 10, drugi o godz. 12, a trzeci o godz. 14. W każdym z turniejów będzie mogło wziąć udział maksymalnie ośmiu zawodników. Jeden zawodnik będzie mógł zagrać tylko w jednym turnieju, chyba że do kolejnego turnieju nie zgłosi się wymagana liczba uczestników. O zakwalifikowaniu do turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń. Uczestnicy po wcześniejszym losowaniu par rywalizować będą w systemie pucharowym – przegrywający odpada, zwycięzca spotkania awansuje do kolejnej rundy.

 

Czas spotkań ustalono na 6 minut. W przypadku remisu o zwycięstwie decydować będzie konkurs rzutów karnych bez wcześniejszej dogrywki.

 

Wszyscy uczestnicy grać będą drużyną Lechii Gdańsk. Podczas gry dozwolona jest zmiana ustawień kontrolera, a także modyfikowanie taktyki drużyny.

 

W każdym z turniejów przewidziano następujące nagrody:

I miejsce – karnet na rundę wiosenną 2018 na dowolny sektor z wyjątkiem strefy Prestige

II miejsce – zestaw gadżetów Lechii Gdańsk

III – VIII miejsce – nagrody pocieszenia

 

Dodatkowo zachęcamy do zakupów w FanStore Lechia New Balance w Tłusty Czwartek. Tego dnia z paragonem za zakupy z 08.02.2018 będzie można za darmo zwiedzić Muzeum Lechii Gdańsk na Stadionie Energa Gdańsk!

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się