Przyjdź na Weekend z Pucharem!

2019-05-24 11:00:00
W sobotę i niedzielę, 25-26 maja, będziecie mogli pierwszy raz zobaczyć na żywo Totolotek Puchar Polski w Muzeum Lechii Gdańsk! Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną pucharową zniżkę w FanStore.

Na Weekend z Pucharem zapraszamy sobotę i niedzielę w godz. 10-17. W Muzeum Lechii Gdańsk po raz pierwszy pojawi się trofeum, wyjątkowo bez gabloty i bez konieczności płacenia za wstęp do muzeum. Będzie więc okazja na wyjątkowe pamiątkowe zdjęcie!

 

Ale to nie wszystko! Przez dwa dni, 25 i 26 maja, w naszym FanStore wszystkie gadżety pucharowe z wyjątkową zniżką 20% (nie łączy się z innymi promocjami).

 

Dodatkowo w weekend na Stadionie Energa Gdańsk odbywał się będzie rodzinny festyn piłkarski „Wygram dla Ciebie, Mamo!”, w ramach którego odbędzie się turniej futbolowy dla dzieci, a także wiele gier i atrakcji dla całych rodzin. W dniu Festynu możliwe będzie bezpłatne wejście na stadion w ramach 10. Edycji Dnia Otwartego. Dla uczestników otwarta zostanie trybuna niebieska. Zwiedzanie razem z przewodnikiem dostępne będzie za jedyne 5 zł.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się