• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Rafał Kobryń: Walczę, by pokazać swoją wartość

2018-03-25 15:15:00
- Chcę udowodnić trenerowi Piotrowi Stokowcowi, że należy mi się miejsce w pierwszym zespole na stałe, potem w meczowej osiemnastce, a w przyszłości w wyjściowej jedenastce Lechii - mówi obrońca Akademii Lechii Gdańsk Rafał Kobryń.

Młody zawodnik otrzymał szansę występu w dwóch ostatnich spotkaniach towarzyskich z zespołami Kotwicy Kołobrzeg i Chojniczanki Chojnice. 

- Bardzo jestem zadowolony, że mogę trenować i grać w pierwszym zespole. Jest to duże wyróżnienie, ale także dodatkowy bodziec do jeszcze cięższej pracy. Nie jest to pierwsza okazja, kiedy mogę się pokazać sztabu szkoleniowemu, ale cały czas walczę, by trafić do pierwszego zespołu na stałe - podkreślił Kobryń. 

 

Obrońca na co dzień jest pewnym punktem drużony Juniorów Starszych Akademii Lechii występującej w rozgrywkach centralnych.

- Każdy chłopak trenujący w akademii myśli, by kiedyś trafić do pierwszego zespołu. Jestem na to przygotowany. Wiem również, że ważna jest regularna gra, dlatego jestem gotowy, by reprezentować Lechię w rozgrywkach juniorskich - kończy Rafał Kobryń.