• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.10.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.10.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.11.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  10.11.2018, 18:00

Rafał Wolski: Droga do mundialu jest jeszcze długa

2017-11-12 19:30:00
W poniedziałkowym meczu towarzyskim na Stadionie Energa Gdańsk reprezentacja Polski zmierzy się z Meksykiem (początek o godz. 20.45). Szansę na występ w spotkaniu na swoim stadionie ma pomocnik Lechii Gdańsk Rafał Wolski.

Wolski w swojej karierze rozegrał do tej pory sześć meczów w pierwszej reprezentacji Polski, w tym w dwóch spotkaniach jako piłkarz Lechii Gdańsk. Były to mecze eliminacji mistrzostw świata z Armenią, w którym zdobył bramkę oraz Kazachstanem. Przed Wolskim szansa na siódmy występ w narodowych barwach w poniedziałek przeciwko Meksykowi.

 

- Jestem gotowy do gry. Za każdym razem, kiedy przyjeżdżam na zgrupowanie reprezentacji staram się pokazać wysoką dyspozycję. Jeśli otrzymam szansę gry z Meksykiem będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony – mówił Wolski. – Zdaję sobie sprawę z tego, że wkraczamy w etap przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw świata, ale póki co jeszcze o tym nie myślę. Do mundialu droga jeszcze długa, więc po prostu koncentruję się na każdym treningu i meczu w kadrze – dodał pomocnik reprezentacji Polski i Lechii Gdańsk.

 

Dla Rafała Wolskiego ewentualny występ na Stadionie Energa Gdańsk będzie wyjątkowy. 25-latek występuje bowiem na nim na co dzień jako gracz Lechii.

 

- Znam bardzo dobrze ten stadion i wiem, że na pewno murawa będzie na poniedziałkowy mecz przygotowana bardzo dobrze. Czy gra na własnym obiekcie będzie dla mnie atutem? Nie rozpatruję tego pod tym kątem. Na pewno, tak jak przed każdym meczem, trzeba być skoncentrowanym w najwyższym stopniu – stwierdził Wolski.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się