Rafał Wolski: Nie skupiamy się na tym co będzie, tylko na tym co jest teraz

2018-11-25 10:00:00
- Jesteśmy gotowi na spotkanie z Jagiellonią - zapowiada przed dzisiejszym meczem Rafał Wolski, pomocnik Lechii Gdańsk.

- Przygotowujemy się zawsze pod najbliższego przeciwnika. Taktyka jest też dobierana właśnie na najbliższe spotkanie. Nie skupiamy się na tym co będzie, tylko na tym co jest teraz. Jesteśmy gotowi na to najbliższe spotkanie w 100% - podkreśla Wolski.

 

 

 

W ostatnich sezonach Lechia dobrze radziła sobie z zespołem Jagiellonii. Czy to będzie miało wpływ na dzisiejsze spotkanie?

 

- Nie ma czegoś takiego, że dana drużyna nam "leży". W każdym sezonie te składy są inne. Jeśli chodzi o ostatnie wyniki, to na pewno są dla nas korzystne. Wiemy, że potrafimy grać, potrafimy wygrywać i takie mamy nastawienie, by wyjść na to spotkanie i wygrać. 

 

Wolski dostaje coraz więcej szans od trenera Piotra Stokowca. Widać, że po urazie nie ma już śladu i zawodnik powoli wraca do formy.

 

- Myślę, że trenerzy obserwują mój powrót, więc mam dobierane odpowiednio obciążenia. Cieszę się, że dostaję coraz więcej szans i mogę powoli wracać do formy. Mam nadzieję, że wróci jak najszybciej.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się