Rafał Wolski po meczu z Wisłą Płock [ROZMOWA]

2018-09-30 12:00:00
- Patrząc na przebieg spotkania, ilość sytuacji, słupki i rzut karny taki mecz musimy wygrać. Tutaj nie ma co na ten temat zbyt dużo dyskutować, tylko trzeba odnieść zwycięstwo. Niedosyt po tym meczu jest bardzo duży - powiedział pomocnik Lechii Gdańsk Rafał Wolski po spotkaniu z Wisłą Płock.

- Mieliśmy mnóstwo sytuacji, przykładowo w końcówce mamy okazję do pustej bramki, a brakuje nam komunikacji. Każdy chciał bardzo strzelić, ale Michał Nalepa nie zauważył, że Błażej Augustyn był lepiej ustawiony. Nie chciało nam dziś nic wpaść i to było widać. Ten mecz moim zdaniem powinniśmy wygrać. 

  

Biało-Zieloni w dwóch ostatnich rywalizacjach ligowych zdobyli jeden punkt. Poprzednio zremisowali z Zagłębiem Lubin 3:3, a teraz minimalnie przegrali z Wisłą Płock 0:1. - W dwóch ostatnich spotkaniach można powiedzieć, że straciliśmy pięć punktów. W poprzednim spotkaniu wygrywając do przerwy 3:0, ostatecznie zremisowaliśmy. Teraz mając rzut karny, mając tyle sytuacji, nie potrafiliśmy strzelić. Musimy się zastanowić, bo mieliśmy wszystko pod kontrolą, a tych punktów nie mamy. 

 

 

Rafał Wolski wrócił po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją do gry w Ekstraklasie. - Forma pozostawia jeszcze troszkę do życzenia, mam jeszcze nad czym pracować. Na pewno to ogranie meczowe, bo trening to jedno, a mecze ligowe to drugie. Myślę, że jeszcze trochę brakuje do optymalnej formy, ale dobrze przepracowałem okres, w którym byłem kontuzjowany. To teraz procentuje i mam nadzieję, że w każdym kolejnym spotkaniu będzie lepiej. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się