Rafał Wolski: Szanujemy remis, ale przyjechaliśmy do Łodzi zdobyć trzy punkty

2019-07-21 13:00:00
- Musimy oczekiwać od siebie więcej. Dobrze broniliśmy, ale w ataku musimy sobie stwarzać więcej sytuacji. Musimy dominować - powiedział po meczu z ŁKS Rafał Wolski.

- Z jednej strony szanujemy remis, ale przyjechaliśmy do Łodzi zdobyć trzy punkty. Taki był nasz cel, ale wyjeżdżamy z jednym punktem. ŁKS fajnie grał w piłkę, ale jesteśmy na tyle doświadczonym zespołem, że musimy w takich meczach wygrywać.

 

Wolski pojawił się na boisku w drugiej połowie, jednocześnie wracając do składu po kontuzji, której nabawił się na początku roku.

 

- Graliśmy w dziesięciu, jednego zawodnika mniej w ofensywie. Patrząc na to jak mecz wyglądał w drugiej połowie, wchodząc miałem założenia, żeby utrzymywać się przy piłce, wywalczyć kilka wolnych i myślę, że to mi się udawało.

 

 

 

Teraz Biało-Zielonych czeka spotkanie w drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. W czwartek o godz. 19 zagrają w Gdańsku z Brøndby IF.

 

- Mało brakowało, żeby roztrwonili zaliczkę z pierwszego spotkania. To nie jest zespół, którego nie moglibyśmy pokonać. Skupiamy się teraz na Lidze Europy. Mamy kilka dni na odnowę i przygotowanie się.

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się