• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Razem z Cekolem pomogliśmy poszkodowanym w sierpniowej nawałnicy na Pomorzu [ZDJĘCIA+WIDEO]

2017-12-21 20:15:00
Przed Świętami Bożego Narodzenia nie zapomnieliśmy o poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy na Pomorzu, kontynuując akcję pomocy zorganizowaną przez Lechię Gdańsk, Fundację Lechii Gdańsk, firmę CEKOL oraz założoną na portalu Facebook społeczną grupę “Pomoc mieszkańcom Kaszub i Borów Tucholskich po huraganie”.

Po raz pierwszy byliśmy tam we wrześniu. Mniej więcej miesiąc po tym, gdy żywioł dokonał rzeszy zniszczeń. Przekazaliśmy wówczas 14 ton materiałów budowlanych firmy CEKOL, odwiedzając dwanaście miejscowości i 20 rodzin. 

Ale już wtedy mieliśmy świadomość, że na tym nie można skończyć. W tych rejonach ciągle wielu ludzi czeka na pomoc i próbuje wrócić do normalnego życia. Gdy słyszy się, co przeżyli, często trudno w to uwierzyć. 

– Już we wrześniu zapowiadaliśmy, że nasza akcja pomocy poszkodowanym w huraganie nie będzie jednorazowa – mówi Ewelina Labudda z Fundacji Lechii Gdańsk. – Cieszymy się, że znów mogliśmy, przekazując materiały budowlane, sprawić choć trochę radości potrzebującym – dodaje. 

W czwartek byliśmy w Sominach, Przymuszewie i Czarnowie. Pomoc, dzięki materiałom budowlanym firmy CEKOL, otrzymało kilka rodzin. Wszystko na pewno przyda się w odbudowie tego, co zostało latem zniszczone. 

– Tam na pomoc ciągle czeka wielu ludzi, dlatego bardzo doceniamy każdy dobrej woli i ślicznie za tę akcję dziękujemy – powiedziała Maria Pieczka, jedna z koordynatorek akcji pomocy z założonej na facebooku społecznej grupy “Pomoc mieszkańcom Kaszub i Borów Tucholskich po huraganie”. 

LECHIA I CEKOL POMAGAJĄ POSZKODOWANYM W SIERPNIOWEJ NAWAŁNICY - DOGRYWKA - ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się