Rekrutacja. Dołącz do klas piłkarskich Lechii

2018-05-10 11:25:00
Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do klas sportowych Lechii - w Szkole Podstawowej nr 5 oraz XXI Sportowym Liceum Ogólnokształcącym, które zostaną utworzone w najbliższym roku szkolnym. Poniżej szczegółowe informacje.

Dziewczyno, chłopaku! Grasz w piłkę nożną? We wrześniu idziesz do piątej klasy?

 

Klub Lechia Gdańsk i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku, do którego należy Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II, zapraszają do klasy sportowej o profilu piłkarskim. Klub, nauka, treningi, w jednym miejscu – wszystko na Meissnera! Tworzymy optymalne warunki rozwoju i ułatwiamy organizację dnia młodym piłkarzom. Zapraszamy wszystkich chętnych na egzaminy sprawnościowe, które  odbędą się w dniach 28.05.2018 oraz 11.06.2018 o godz. 17.00. Zabierzcie ze sobą strój sportowy i przybywajcie na Meissnera 9.

 

Ponadto wkrótce rozpocznie się także nabór do I klasy liceum w XXI Sportowym Liceum Ogólnokształcącym, z którym Lechia ściśle współpracuje od kilku lat. Wielu zawodników trenujących w Akademii Lechii uczęszcza na zajęcia do tej szkoły. Testy sprawnościowe zostaną przeprowadzone przez trenerów Lechii 17 maja 2018 o godz. 8:00 na hali sportowej przy ul. Meissnera 5. 

 

Szczegółowe informacje - terminarz