Remis Lechii U-23 z Jaguarem Gdańsk

2018-11-24 15:33:00
Druga drużyna Biało-Zielonych zremisowała 1:1 na wyjeździe z Jaguarem Gdańsk. Bramkę dla Lechii strzelił Sławomir Peszko.

Przed dzisiejszym spotkaniem Lechia zajmowała szóste miejsce z dorobkiem 33 punktów. Z kolei Jaguar Kokoszki siedemnaste z 14 oczkami. Lechia U-23 przystąpiła do meczu w składzie: Michałowski - Dymerski, Wojtkowiak, Marek, Landowski - Petk, Cegiełka,Kopania - Sopoćko, Peszko, Rugowski.

 

 

Od początku mecz był bardzo wyrównany, w drużynie Lechii wyróżniali się Mateusz Sopoćko i Sławomir Peszko. Lechia miała swoje okazje, ale niespodziewanie to Jaguar objął prowadzenie po golu Damiana Potkańskiego.

 

W drugiej połowie Lechia przeważała, ale kolejne akcje nie przynosiły celnych strzałów. Za każdym razem dobrze zachowywali się obrońcy lub piłka nie leciała w światło bramki. W końcu udało się wyrównać. Skrzydłem ruszył Peszko, oddał strzał, piłka jeszcze odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki. Do końca meczu Lechia prowadziła grę, ale to Jaguar mógł strzelić drugą bramkę, ale nieskuteczny był Potkański.

  

19. Kolejka 4. Ligi RWS Investment Group

Jaguar Kokoszki - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)

Bramki: Potkański - Peszko.

Lechia: Michałowski - Dymerski, Wojtkowiak, Marek, Landowski - Petk, Cegiełka,Kopania - Sopoćko, Peszko, Rugowski. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się