Ricardo Sa Pinto: Remis uważam za sprawiedliwy wynik [WIDEO]

2018-12-10 11:09:00
Trener Legii Warszawa skomentował bezbramkowy remis z Lechią w Gdańsku.

 

- Za nami bardzo wyrównany mecz, widzieliśmy dużo walki i dużo pojedynków. Staraliśmy się dać z siebie wszystko, pokazać pozytywny futbol, taki na jakim nam zależy. Było nam o to trudno, ponieważ wiedzieliśmy o tym, że Lechia gra bardzo dobrze w defensywie i operuje długim podaniem. Mówiłem drużynie, że mogą czekać na nas z tyłu, nie musi grać podaniami, tak jak przy okazji innych meczów może oczekiwać na nasze błędy. Wyglądaliśmy dobrze, długimi momentami widziałem jakość po naszej stronie, ale przyznam, że nie stworzyliśmy zbyt wielu sytuacji bramkowych. Remis uważam za sprawiedliwy wynik - powiedział po meczu trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się