Romeo Jozak: Ryzyko nam się opłaciło

2018-03-11 20:21:00
- W meczu z Lechią podjęliśmy ryzyko, posyłając do gry trzech nowych zawodników, ale to ryzyko nam się opłaciło. W spotkaniu nie nastawiliśmy się na piękną grę, tylko na zwycięstwo i ten cel zrealizowaliśmy – powiedział po wygranym meczu z Lechią Gdańsk trener Legii Warszawa Romeo Jozak.

- Przeanalizowaliśmy dobrze drużynę Lechii Gdańsk i wiedzieliśmy, że mogą nas zaskoczyć jedynie energią, która jest związana z przyjściem nowego trenera – mówił Romeo Jozak. – My mieliśmy swój plan i staraliśmy się go trzymać. Jednak mimo tego, że prowadziliśmy po pierwszej połowie 1:0, to nie byłem zadowolony z postawy zespołu i musiałem w szatni podnieść głos. W drugiej części gry było już w porządku. Nie nastawialiśmy się na piękną grę, tylko na zwycięstwo i ten cel zrealizowaliśmy – dodał szkoleniowiec Legii Warszawa.

 

- Uważam, że Lechia nie będzie miała problemu z utrzymaniem się w LOTTO Ekstraklasie. Ma w składzie bardzo dobrych zawodników i to zaprocentuje w przyszłości – zakończył Romeo Jozak.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się