• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Rozpoczęcie roku szkolnego w klasach sportowych Lechii

2019-09-05 18:00:00
2 września wraz z rozpoczęciem roku szkolnego w Zespole Szkół nr 8 przy Meissnera rozpoczęliśmy nowy projekt związany z klasami sportowymi podlegającymi pod Akademię Lechii Gdańsk. Dzięki wzorcowej współpracy z panią Agnieszką Tomasik, dyrektor ZS nr 8 otworzyliśmy 8 klas podstawowych.

Najmłodszymi uczniami z Akademii Lechii jest rocznik 2011, którzy rozpoczęli naukę w II klasie szkoły podstawowej. Do klasy uczęszczają wyselekcjonowani zawodnicy z przynależnością klubową Lechii Gdańsk. W ramach zajęć sportowych zawodnicy mają cztery treningi piłkarskie według autorskiego programu szkolenia. Dodatkowo uczestniczą w zajęciach treningu motorycznego, judo i fitness z elementami tańca oraz treningi indywidualne.

 

Dzięki dobrej ofercie szkoły i przychylności dyrekcji mogliśmy zatrudnić fachowców w dziedzinie motoryki, judo i fitness. Oprócz bogatej oferty treningowej zapewniamy uczniom możliwość rozwoju ogólnego, który jest bardzo często zaniedbywany. Rodzice nie ponoszą żadnych opłat za naukę w klasach sportowych Akademii Lechii. 

 

Szkoła ściśle współpracuje z klubem. Odbyło się już jedno spotkanie z psychologiem sportu, w którym uczestniczyli nauczyciele z naszej szkoły. To dopiero początek współpracy, która z biegiem czasu będzie się zwiększać. 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się