Rozpoczynamy sezon w Gdańsku! Ważne informacje

2019-07-24 12:00:00
Wkrótce rozpocznie się sezon 2019/2020 w Gdańsku, w który wejdziemy od mocnego uderzenia! W czwartek na stadionie w Letnicy Biało-Zieloni zmierzą się w ramach drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy z Brøndby IF, a trzy później zainaugurują rozgrywki PKO Ekstraklasy w Gdańsku starciem z Wisłą Kraków. Przygotowaliśmy szczegółowe informacje związane z biletami, karnetami oraz kartami kibica.

Bilety

Bilety na spotkania z Brøndby IF oraz Wisłą Kraków cały czas są dostępne. Zachęcamy do szybszego nabycia wejściówek bądź zakupów online, by uniknąć przedmeczowych kolejek pod kasami biletowymi. Wszystkie informacje dostępne są TUTAJ

 

Gdzie i jak kupić bilet?

Wejściówki na wszystkie spotkania Biało-Zielonych można nabywać w naszym sklepie na Stadionie Energa Gdańsk, punktach partnerskich (LISTA) oraz online w wersji do wydruku samodzielnego, bądź w formie elektronicznej - wersja PDF, za pośrednictwem aplikacji biletowej Lechii Gdańsk oraz pobrać przez aplikację Wallet. Zachęcamy do zakupów przez Internet! 

 

Jak kupić bilet online?

Idę pierwszy raz na mecz Lechii - odpowiedzi na pytania

 

 

Karnety

Kupując karnet na cały sezon (wraz z rundą finałową), zyskujesz minimum 6 spotkań za darmo, domowe mecze w Totolotek Pucharze Polski (do ćwierćfinału włącznie) oraz mecz drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy gratis. Oznacza to, że kupując karnet na sezon 2019/2020 oszczędzasz minimum 30% na spotkania PKO Ekstraklasy!

 

Karnet Jesień 2019 to dwa mecze gratis, 50% zniżki na bilet na mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Europy oraz spotkania Totolotek Pucharu Polski (do ćwierćfinału włącznie).

 

By zrealizować zniżkę przez Internet, należy:

1. Zalogować się na profil osoby posiadającej karnet Jesień 2019,

2. Wybrać mecz el. LE,

3. Wybrać miejsce,

4. W podsumowaniu transakcji użyć przypisanej zniżki, klikając "ZNIŻKA DLA KARNETOWICZA (-50%)",

5. Przejść do płatności i opłacić transakcję. 

 

Rezerwacja miejsca na mecz kwalifikacji do Ligi Europy będzie obowiązywała do 22 lipca. Miejsca niewykupione 23 lipca trafią do otwartej sprzedaży. Posiadacze karnetu na Jesień 2019 mogą wybrać dowolne dostępne w sprzedaży miejsce.

 

Karnety kupisz przez internet na stronie bilety.lechia.pl! Możesz skorzystać także ze stacjonarnych punktów sprzedaży karnetów i biletów. Co więcej, karnet możecie kupić również na raty! Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

WAŻNE! Posiadacz karnetu na sezon 2019/20 może go przekazać dowolnej osobie pięć razy w ciągu sezonu, w przypadku karnetów na jesień 2019 takich przekazań może być maksymalnie trzy.

 

W przypadku chęci zmiany miejsce na stadionie, posiadacz karnetu może to zrobić samodzielnie dowolną ilość razy w naszym systemie biletowym - bilety.lechia.pl. Zmiana miejsca w zakresie tej samej kategorii cenowej jest bezkosztowa. Natomiast jeśli przechodzimy do droższej kategorii, to będzie trzeba dopłacić różnicę. W przypadku zmiany na niższą strefę cenową nie ma zwrotów. 

 

Rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów na poprzedni sezon i wiosnę 2019 do 22 lipca. Po upływie tego czasu, tzn. 23 lipca, wszystkie niewykupione miejsca zostaną zwolnione do otwartej sprzedaży.

 

Sprzedaż karnetów trwa do meczu z Lechem Poznań (weekend 14 września). Ceny będą na bieżąco aktualizowane po każdym rozegranym przez Biało-Zielonych spotkaniu na Stadionie Energa Gdańsk. 

 

Karty Kibica

 

 

W naszym sklepie na Stadionie Energa Gdańsk pojawiła się nowa edycja limitowanych Kart Kibica, które są elektronicznym nośnikiem biletów i karnetów na mecze Lechii. Wszystkie karty, które utraciły ważność z końcem czerwca 2019 roku, zostały zdezaktywowane. W tym przypadku należy wyrobić nowe. Poprzednie karty, które wcześniej straciły ważność, były przedłużone warunkowo.
 
Na początku uruchomienia sprzedaży karnetów na sezon 2019/2020, część kibiców zakupiła je na swoje karty, które straciły ważność. Aktualnie taka możliwość jest już niedostępna. Zakupione karnety jednak przejdą automatycznie na nowe Karty Kibica, gdy zostaną odnowione. Mając nieważną kartę, nie wejdziesz na stadion. 
 
Nowe Karty Kibica są bez ustalonej daty ważności! W tym przypadku obowiązuje zasada: Twoja karta jest ważna dwa lata od ostatniego meczu, na którym byłeś! 
 

Karta Kibica Lechii Gdańsk wydawana jest na miejscu w naszym sklepie na stadionie w Letnicy. Aby wyrobić Kartę Kibica Lechii Gdańsk, należy wypełnić  wniosek do pobrania w punkcie wyrabiania kart kibica lub TUTAJ

 

Czy muszę być osobiście, by wyrobić kartę? - Nie musisz być osobiście, aby wyrobić kartę. Ponadto osoba, która będzie to dla Ciebie robić, nie musi mieć dokumentów, potwierdzających Twoje dane. Wystarczy uzupełniony i podpisany wniosek. 

 

Czy muszę być osobiście, by odnowić kartę? - Nie musisz być osobiście. 

 

Koszt wydania nowej Karty Kibica Lechii Gdańsk:


15 zł – pierwsza karta                   
10 zł - odnowienie, kolejna karta dla danej osoby w systemie

 

Pamiętaj! Karta Kibica nie jest wymagana, by móc zakupić karnety lub bilety na domowe mecze Lechii Gdańsk. Jest ona elektronicznym nośnikiem biletów i karnetów na spotkania Lechii na Stadionie Energa Gdańsk. 

 

Bilety i karnety można zakupić także w wersji do wydruku samodzielnego bądź w formie elektronicznej - wersja PDF, za pośrednictwem aplikacji biletowej Lechii Gdańsk oraz pobrać przez aplikację Wallet

 

Ważna informacja!

 

Udało nam się wprowadzić zmiany w systemie biletowym, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom! 

Wszystkie karnety zakupione na nieważne Karty Kibica Lechii możecie przekształcić na bilet drukowany (do druku samodzielnego lub telefon).

 

Instrukcja:

1️⃣ Zaloguj się na swój profil na www.bilety.lechia.pl 
2️⃣ Przejdź do aktywnego karnetu 
3️⃣ Kliknij opcję PRZEKSZTAŁĆ BILET przy nadchodzącym meczu
4️⃣ Potwierdź przekształcenie biletu z Karty Kibica na bilet drukowany 
5️⃣ Po realizacji w sekcji bilety na profilu kibica pojawi się bilet wstępu, który został przekształcony z karnetu

 

Nowa funkcja dotyczy również posiadaczy ważnych Kart Kibica i została wprowadzona na stałe do naszego systemu! 

 

 

Karta Kibica Lechii Gdańsk ważna jest przez okres 2 lat od dnia ostatniego uprawnienia do wstępu na mecz w przypadku kart bez daty ważności. (* Uwaga! Prosimy właścicieli kart terminowych o sprawdzenie daty ważności karty). 

Karta Kibica Lechii Gdańsk posiada numer ACN, którym można posługiwać się zamiennie z numerem pesel podczas zakupu biletu stacjonarnie oraz przez Internet.

 

  

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się