• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

She’s Mercedes z Mercedes-Benz Witman i Lechią Gdańsk. Weź udział w konkursie tylko dla Pań

2017-04-21 13:25:00
„She’s Mercedes z Mercedes-Benz Witman” to prokobiecy projekt gdańskiego dealera marki Mercedes-Benz firmy Witman. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na rolę kobiet we współczesnym świecie, nie tylko z punktu widzenia domu i rodziny, ale także biznesu. Do udziału w projekcie zapraszamy fanki Lechii Gdańsk, dla których przygotowaliśmy konkurs z cenną nagrodą.

Kobiety coraz częściej zajmują wysokie stanowiska w życiu społecznym, polityce oraz na szczeblach władzy w wielu firmach. Mercedes-Benz zdał sobie z tego sprawę jako jedna z pierwszych marek samochodowych na świecie i w związku z tym, swoje działania marketingowe kieruje do damskiej części społeczeństwa. O swoich sympatyczkach pamięta także Lechia, doceniając fanki Biało-Zielonych i dziękując im za doping dla gdańskiej drużyny.

 

Firma Mercedes-Benz Witman rok temu wprowadziła projekt She’s Mercedes także do swoich działań. Obecnie gdański dealer koncentruje się m.in. na wspieraniu kobiecych inicjatyw czy produkcji  programu wideo, którego bohaterkami są kobiety i ich ciekawe życiorysy. Do udziału w projekcie chcemy zaprosić także kibicki Lechii. Nagrodą dla zwyciężczyni konkursu będzie udział w ultrakobiecym evencie „She’s Safe”, który odbędzie się 19 maja 2017 roku w godz. 10.00-16.00 na torze w Pszczółkach. Jego celem jest promowanie bezpiecznej jazdy, ale także doskonalenie techniki jazdy. Uczestniczkom imprezy będą towarzyszyli instruktorzy z Autodrom Pomorze oraz doradcy handlowi Mercedes-Benz Witman. Do dyspozycji Pań będzie kilka modeli samochodów oraz liczne atrakcje.

 

Co zrobić, aby zgłosić się do zabawy? Do 30 kwietnia pod adresem social@lechia.pl czekamy na Wasze maile ze zdjęciem oraz krótkim uzasadnieniem, dlaczego to Ty powinnaś zostać „She’s Mercedes” oraz kogo zabierzesz ze sobą (warunek jest jeden - musi to być kobieta). Swoje zgłoszenie możecie również zostawić pod konkursowym postem na naszym Facebooku. Do drugiego etapu zaprosimy wybrane uczestniczki, które zaprosimy na wyjątkową sesję zdjęciową, którą zaplanowaliśmy na 4/5 maja. Po niej w głosowaniu na oficjalnym profilu Lechii na Facebooku wybierzemy tę kibickę, która weźmie ze swoją towarzyszką udział w evencie „She’s Safe” i będzie mogła poprowadzić luksusowego Mercedesa. Głosowanie potrwa od 8 do 15 maja. Dla wszystkich finalistek ufundujemy bilet na spotkanie Lechii Gdańsk w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy.

 

UWAGA! Przystąpienie do zabawy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu, który dostępny jest TUTAJ