• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Simeon Sławczew: Jesteśmy lepsi taktycznie

2018-01-30 13:00:00
- Po trzech rozegranych sparingach uważam, że jesteśmy w niezłej formie. Jesteśmy lepsi taktycznie i czujemy się mocniejsi jako cała drużyna. Mam nadzieję, że przełoży się to na zwycięstwa w meczach ligowych – mówi pomocnik Lechii Gdańsk Simeon Sławczew.

Dla reprezentanta Bułgarii niedzielny sparing przeciwko Pogoni Siedlce to pierwszy mecz w 2018 roku.

 

- Z powodu choroby nie mogłem zagrać przeciwko Karabachowi Agdam i Universitatei Craiova podczas obozu w Turcji. Na szczęście mogłem już zagrać z Pogonią Siedlce i jak na pierwsze 60 minut gry w 2018 roku było naprawdę fantastycznie. Czuję duży głód piłki i nie mogę doczekać się kolejnych spotkań – przyznaje Sławczew.

 

Zdaniem pomocnika Lechii wiosną drużyna Biało-Zielonych powinna zaprezentować się lepiej niż w rundzie jesiennej.

 

- Sporo pracujemy nad taktyką i organizacją gry w defensywie. W poprzedniej rundzie to była nasza słaba strona, czego efektem była tak duża liczba straconych goli. Uważam, że jesteśmy teraz w lepszej formie jeśli chodzi o taktykę i czujemy się mocniejsi jako cała drużyna – przekonuje Sławczew.

 

Pomocnikowi Lechii w walce o miejsce w pierwszej jedenastce przybył konkurent. Do Lechii wrócił bowiem Ariel Borysiuk.

 

- Cieszę się z powrotu Ariela, bo to bardzo dobry piłkarz, a każdy gracz o wysokim poziomie nam się przyda. Na pewno wzmocni rywalizację o miejsce w składzie, bo ani ja, ani Daniel Łukasik czy inni zawodnicy nie oddamy łatwo swego miejsca. Ale ja zawsze powtarzam, że taka konkurencja jest bardzo pożyteczna – podkreśla bułgarski gracz Biało-Zielonych.  

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się