• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Simeon Sławczew: Sami musimy ułatwić sobie zadanie

2017-03-10 18:00:00
- Spotkanie z Ruchem nie będzie należało do najłatwiejszych. Dlatego sami musimy ułatwić sobie w nim zadanie, pokazując dobrą grę i dyktując warunki na boisku - mówi przed sobotnim spotkaniem w Chorzowie pomocnik Lechii Gdańsk Simeon Sławczew.

- W meczu z Cracovią zagrałem w pierwszym składzie, przeciwko Lechowi byłem rezerwowym i wszedłem na końcówkę spotkania. Jak będzie w Chorzowie? Nie wiem, wszystko zależeć będzie od decyzji trenera Nowaka. Ja jestem gotowy, by zagrać od początku. Chcę pokazać na boisku swoją piłkarską jakość i pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa - przekonuje Sławczew.

 

- Mamy świadomość tego, że spotkanie z Ruchem nie będzie należało do najłatwiejszych. To nie jest zespół z czołówki, ale wiosną pokazał, że potrafi ogrywać drużyny wyżej notowane od siebie. Nasz rywal będzie silnie zmotywowany, by zdobyć trzy punkty. My mamy ten sam plan. Musimy ułatwić sobie zadanie i zaprezentować dobrą grę oraz dyktować nasze warunki na boisku. Wówczas powinno nam się grać lepiej. Zdajemy sobie sprawę, że nie gramy wyśmienicie na wyjazdach, ale najwyższy czas to zmienić - zaznacza bułgarski pomocnik Lechii.