Skład Lechii na mecz z Wisłą Kraków

2019-02-23 19:00:00
Poznaliśmy skład Lechii Gdańsk na dzisiejszy mecz z Wisłą Kraków. W składzie Biało-Zielonych doszło do jednej zmiany w porównaniu do ostatniego spotkania z Koroną Kielce - Karol Fila zastąpił w wyjściowym zestawieniu Joao Nunesa. Początek starcia z Białą Gwiazdą na Stadionie Energa Gdańsk o godzinie 20.30.

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak - Karol Fila, Michał Nalepa, Błażej Augustyn, Filip Mladenović - Daniel Łukasik, Jarosław Kubicki, Tomasz Makowski - Konrad Michalak, Artur Sobiech, Flavio Paixao (K)

 

Ławka rezerwowych: Zlatan Alomerović - Joao Nunes, Steven Vitoria, Michał Mak, Egy Maulana Vikri, Mateusz Żukowski, Jakub Arak 

 

 

#LGDWIS

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się