Sławomir Peszko: Bez prezentów dla rywali

2018-03-02 10:00:00
- W ostatnich sezonach w Lubinie grało nam się dobrze i przywoziliśmy stamtąd korzystne rezultaty. Bardzo chcielibyśmy podtrzymać tę passę i zrobimy wszystko, by wreszcie sięgnąć po pierwsze wiosennej zwycięstwo – mówi przed starciem z Zagłębiem skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko.

- Nie ma co ukrywać, że w tym roku idzie nam jak po grudzie. Jesteśmy tą sytuacją podłamani, ale sami wplątaliśmy się w takie kłopoty i musimy teraz odnaleźć drogę wyjścia. Droga jest prosta. Są nią zwycięskie mecze. Dlatego w piątek musimy wyjść na boisko i, obojętnie w jaki sposób, pokonać Zagłębie i sięgnąć po trzy punkty. W ostatnich sezonach w Lubinie grało nam się dobrze i przywoziliśmy stąd korzystne rezultaty. Bardzo chcielibyśmy podtrzymać tę passę i zrobimy wszystko, by w piątek wreszcie sięgnąć po pierwsze w tym roku zwycięstwo w LOTTO Ekstraklasie – podkreśla Sławomir Peszko.

 

- Mamy świadomość, że o wygraną nie będzie łatwo, bo choć Zagłębie w 2018 roku też nie ma jakiejś szczególnej zdobyczy punktowej, to w meczu z Sandecją pokazało, że nie zapomniało jak się gra w piłkę. Dlatego od pierwszej do ostatniej minuty musimy zachować pełną koncentrację i w końcu wyeliminować błędy, po których tracimy bramki. Za dużo ich już straciliśmy, szczególnie w ostatnich minutach spotkań i za dużo nas one kosztowały punktów, byśmy rozdawali kolejne prezenty rywalom. Koniec z tym – zapowiada skrzydłowy Lechii.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się