• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Sławomir Peszko: Dobry impuls, ale bez happy endu

2017-11-25 11:10:00
- Cieszę się, że wszedłem na boisko i dałem drużynie dobry impuls. Szkoda jednak, że nie przełożył się on na realizację naszego celu, jakim było zwycięstwo z Cracovią – powiedział po porażce 1:2 z drużyną z Krakowa strzelec gola dla Lechii Sławomir Peszko.

- Cieszę się z tego, że po przerwie spowodowanej kontuzją po raz drugi wchodzę na boisko i w drugim meczu zdobywam bramkę. Myślę, że wniosłem coś do gry, dałem dryżynie dobry impuls, ale szkoda, że nie przełożyło się to na realizację naszego celu, jakim było zwycięstwo z Cracovią – mówił Sławomir Peszko. – Po wyjściu na prowadzenie tak naprawdę sami napędziliśmy grę rywala, wybierając złe rozwiązania. Popełnialiśmy błędy, które dawały szanse Cracovii, m.in. stałe fragmenty gry i dzięki temu ich gra nabrała tempa – dodał skrzydłowy Biało-Zielonych.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się