• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Sławomir Peszko na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Juracie [ZDJĘCIA]

2018-05-23 18:26:00
Zawodnik Lechii Gdańsk Sławomir Peszko przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, przygotowującej się do Mistrzostw Świata w Rosji, które rozpoczną się 14 czerwca, a zakończą 15 lipca.

W poniedziałek, 21 maja, Biało-Czerwoni spotkali się w Juracie, gdzie będą przebywać do 27 maja. Kolejnego dnia, 28 maja przeniosą się do Arłamowa. Ostateczną kadrę reprezentacji Polski, która pojedzie na mundial, poznamy 4 czerwca, kiedy selekcjoner Adam Nawałka ogłosi listę 23 zawodników, którzy udadzą się do Rosji. 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z POBYTU SŁAWOMIRA PESZKI NA ZGRUPOWANIU REPREZENTACJI POLSKI

 

W drugim odcinku cyklu "Jeśli nie Ty, to kto" emitowanego na YouTube przez oficjalny kanał reprezentacji Polski Łączy Nas Piłka wystąpił Sławomir Peszko. 33-letni pomocnik musiał zmierzyć się choćby z legendą swojego przyjaciela, Artura Boruca. Jak sobie poradził? Sprawdzamy!

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się