Sławomir Peszko: Nie baliśmy się Legii, ale wynik jest niekorzystny

2018-03-11 22:00:00
- W ostatnim tygodniu doszło do kilku pozytywnych zmian w naszej drużynie wprowadzonych przez trenera Piotra Stokowca, nowe zasady i całkowicie inny sposób przeprowadzania treningów. Na pewno nie przestraszyliśmy się Legii, ale wynik końcowy jest niekorzystny — powiedział po przegranym spotkaniu z Legią Warszawa 1:3 skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko.

- Graliśmy system 1-3-5-2, w którym mamy dwóch napastników i obrońców na "wahadłach". Staraliśmy się budować atak pozycyjny, ale podejmowaliśmy także próby ataków z kontrataków. Lepiej wykonywaliśmy również stałe fragmenty gry, stwarzając zagrożenie pod bramką Legii. Blisko zdobycia bramek byli Marco Paixao, czy Grzegorz Kuświk. Brakowało nam jednak szczęścia w decydujących momentach — kontynuował. 

 

- Najgorzej, że znowu przegraliśmy na własnym boisku. Obojętnie, czy ktoś dał z siebie więcej, czy mniej, to cały trud poszedł na marne. Czuję się trochę upokorzony, bo nie spodziewałem się takiego przebiegu meczu. Dobrze, że za kilka dni czeka nas kolejne spotkanie, w którym będziemy mieli szansę do rehabilitacji — podkreślił. - Przed nami trudny mecz w Poznaniu. Wiemy, że Lech na własnym stadionie jest bardzo wymagającym rywalem, ale ja się nie boję — zakończył Sławomir Peszko. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się