• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.07.2020, 20:00

Sławomir Peszko: Przełamaliśmy niemoc

2019-11-24 13:00:00
- Cieszymy się z tego, że przełamaliśmy niemoc po pięciu meczach bez wygranej, tym bardziej że graliśmy u siebie. Rezultat mógł być o wiele wyższy. Po straconej bramce mogliśmy przejąć kontrolę i szczególnie w drugiej połowie dominowaliśmy. Wrócił trochę uśmiech do szatni i na trybuny, co było potrzebne - powiedział po wygranym spotkaniu z ŁKS-em Łódź skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko.

"Peszkin" przy pierwszym trafieniu Lukasa Haraslina zaliczył asytę. - Chciałem przedłużyć piłkę do zamknięcia akcji i tak też zrobiłem. W sobotę było dużo spornych sytuacji. Może w przyszłości będą one na naszą korzyść. To trochę wybija z rytmu, ale ja na boisku wiedziałem, że my tego nie przegramy.

- Z Pogonią też kreowaliśmy sytuacje, przeważaliśmy, piłka przechodziła przez pole karne, ale nie mamy tyle szczęścia co w ubiegłym sezonie i nie strzelamy bramek ze stałych fragmentów gry, a to była nasza mocna strona i siłą rzeczy mieliśmy więcej punktów.


- Każdy z nas potrzebował dobrego meczu, przełamania i pewnego zwycięstwa. Ja mam nadzieję, że jesteśmy już na tym poziomie co dwa miesiące temu. Jeden mecz to nie seria, ale od czegoś trzeba zacząć. Teraz czeka nas ciekawy mecz w Krakowie i ja bardzo cieszę się z tego, że tam zagram. Gram dla Lechii i nie interesuje mnie to, że mam tam 20 kolegów. Jestem na bieżąco w kontakcie z chłopakami i wiem, że nie chcieli zmiany trenera. Po takiej serii niepowodzeń było to jednak nieuniknione.
 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się