• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Sparing Juniorów Młodszych Akademii Lechii z Widzewem Łódź

2017-12-02 12:15:00
Juniorzy Młodsi Akademii Lechii Gdańsk zmierzą się w spotkaniu towarzyszkim z rówieśnikami z łódzkiego Widzewa. W Biało-Zielonych barwach zobaczymy również zawodników testowanych przez sztab szkoleniowy: Dominika Czajkę, Marka Zieńczuka i Mateusza Bąka. Trenerzy nie skorzystają z usług piłkarzy kontuzjowanych oraz trenujących i występujących na co dzień w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Juniorzy Młodsi w ostatniej tegorocznej kolejce Centralnej Ligi Juniorów Młodszych ulegli minimalnie w derbowej rywalizacji Arce Gdynia 0:1, kończąc jesienną kampanię na piątym miejscu. Zespół zrealizował cel podstawowy, jakim było utrzymanie. W rundzie wiosennej natomiast gra będzie się toczyła od początku, co jest efektem reformy rozgrywek przeprowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej. 

 

- Sparing będzie miał na celu sprawdzenie zawodników testowanych, których obserwujemy od dłuższego czasu. Jednak dopiero teraz mamy możliwość, by zobaczyć ich w warunkach meczowych. Szanse dostaną także piłkarze, którzy mają rozegranych mniej minut w rundzie jesiennej. Widzew to wymagający przeciwnik, ale z takim zespołem chcieliśmy się zmierzyć - mówił trener Lechii U-17 Dominik Czajka.  

 

Sparing zostanie rozegrany w niedzielę 3 grudnia o godz. 11.00 na boisku przy ul. Jana z Kolna 18 w Sopocie. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się