Specjalna promocja na Dzień Kobiet w FanStore Lechia New Balance

2018-03-08 10:31:00
Z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań, które kibicują Biało-Zielonym przygotowaliśmy wyjątkową promocję w FanStore Lechia New Balance. Produkty z kolekcji damskiej fanki Lechii mogą kupić z 10% rabatem, zaś posiadaczki karnetów na mecze gdańskiej drużyny mogą je nabyć aż 30% taniej! Promocja obowiązuje tylko 8 marca.

Promocja dotyczy produktu nieobjętego innymi promocjami oraz wyprzedażą. Rabat naliczany jest od pierwotnej ceny produktu.

 

Przypominamy również o obowiązującej 8 marca promocji na bilety na spotkanie Lechia Gdańsk - Legia Warszawa. Wszystkie Panie mogą je zakupić na stronie bilety.lechia.pl z 50% rabatem!

 

Szczegóły promocji biletowej z okazji Dnia Kobiet

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się