• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Spotkaj się z Michałem Nalepą w FanStore Lechia New Balance

2017-10-30 13:50:00
Wszystkich kibiców Lechii Gdańsk zapraszamy w poniedziałek 30 października o godz. 17.15 do FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk. Fani Biało-Zielonych będą mogli spotkać się w nim z obrońcą gdańskiej drużyny Michałem Nalepą.
Podczas spotkania będziecie mogli porozmawiać z Michałem, wziąć od niego autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
 

Przy okazji spotkania z obrońcą Biało-Zielonych zapraszamy do zakupów w FanStore Lechia New Balance. Znajdziecie tam bogatą ofertę odzieży oraz butów New Balance, nowe modele czapek zimowych Biało-Zielonych oraz koszulek dla kobiet i dzieci z kolekcji Lechii Gdańsk, a także gadżety Lechii Gdańsk. W sprzedaży znajdują się również oficjalne koszulki meczowe Biało-Zielonych. 

 

Jednocześnie przypominamy o możliwości nabycia kart podarunkowych na asortyment New Balance. Karty dostępne są w 3 kwotach: 150, 300 i 500 zł. Są ważne po aktywacji w Fanstore i do wykorzystania przez 90 dni we wszystkich oficjalnych sklepach New Balance na terenie Polski. Kary podarunkowe obejmują asortyment New Balance czyli obuwie sportowe oraz odzież i akcesoria sportowe w tym komplety meczowe i odzież treningową Lechii Gdańsk dostępną w Fanstore.

 

Serdecznie zapraszamy!