Tadeusz Pawłowski: Punkt jest bardzo cenny

2018-07-28 09:00:00
- Przespaliśmy pierwszą połowę, może też byliśmy źle ustawieni taktycznie. Dużo było miejsca po bokach boiska i przy rozegraniu piłki. Założenia były takie, żeby pressing był wyższy. Straciliśmy bramkę i nie chcę dyskutować, nie wiem jak to wyglądało z rzutami karnymi, ale po prostu byliśmy 1:0 do tyłu - powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu trener Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski.
- W przerwie zmieniliśmy taktykę, zagraliśmy trzema zawodnikami bardzo wysoko, na skrzydła poszli Gąska i Farshad, był Arek Piech. Później dołożyliśmy drugiego napastnika. W drugiej połowie byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, było wiele kombinacji, dużo sytuacji i strzał w poprzeczkę. Uważam, że mamy nowy zespół, w trakcie przebudowy i nie jest jeszcze doszlifowany. Na pewno tę drużynę stać na lepszą grę, szukamy optymalnego ustawienia, dlatego myślę, że punkt jest bardzo cenny, gra jest także zadowalająca. Zawodnicy pokazali charakter. Wywozimy stąd jeden punkt, byliśmy blisko zdobycia trzech. Czeka nas jednak dalej dużo pracy - zakończył Tadeusz Pawłowski. 
 
 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się