• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Tomasz Makowski: Najważniejszy jest awans

2019-09-24 20:30:00
- Cieszę się, że moje dośrodkowanie trafiło do Maćka Gajosa, który doprowadził do wyrównania. Pozwoliło nam trochę ochłonąć, by dokończyć ten mecz i w końcówce strzelić zwycięskiego gola - powiedział pomocnik Lechii Gdańsk Tomasz Makowski po spotkaniu z Gryfem Wejherowo.

- W tym spotkaniu liczył się tylko awans, żeby przejść do następnej kolejnej rundy. Wiedzieliśmy, że przeciwnik będzie grał często z kontrataku. Pierwszą taką akcję wyprowadził już na początku meczu i zakończył ją bramką. Otrzymaliśmy szybkie dwie bramki, aby się obudzić. Gryf stwarzał zagrożenie, ale my również mieliśmy mnóstwo sytuacji, by strzelić gola. W pierwszej połowie niestety nam się to nie udało. W drugiej części niemal cały czas mieliśmy inicjatywę i wygraliśmy to spotkanie. 

 

 

- Dla mnie bardzo ważne jest, żeby grać i pokazywać się trenerowi z dobrej strony. Pracuję ciężko na to, aby otrzymywać kolejne minuty na boisku. Cały czas walczę o swoje, by wychodzić w wyjściowym składzie lub pojawiać się z ławki, bo rywalizacja jest bardzo duża. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się